PDF Drukuj Email
Gniew to najlepsze miejsce na Konwent Stolarki
ARCHIWUM AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Okna i drzwi to także problemy prawne i techniczne – sprawdź koniecznie czy to także dotyczy twojej firmy. Pilne!

.

Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego stosowania i przestrzegania w tym ustaw, rozporządzeń, instrukcji i norm – wkrótce poważne i duże kontrole budowlanki. Uwaga producenci, sprzedawcy i dystrybutorzy, montażyści i inwestorzy branży okien i drzwi. To ostatnia szansa na zdobycie koniecznej wiedzy, żeby się zabezpieczyć i żeby działać zgodnie z obowiązującym prawem. Naprawdę trzeba to wszystko wiedzieć i wdrożyć!

Czy naszej branży jest potrzebna fundamentalna zmiana w myśleniu, działaniu, propagowaniu idei nowoczesnej stolarki w tym montażu, ale także badań, przestrzegania prawa, innowacji, funkcjonalności, ochrony przed hałasem czy smogiem i skutecznej promocji najlepszych rozwiązań i z prawdziwego zdarzenia PR ’u tak w Polsce, jak i za granicą?

XVI Konwent w Gniewie to najważniejsza konferencja branżowa na początku roku. Ta bardzo ważna konferencja dla producentów okien i drzwi, dystrybutorów i dilerów organizowana jest w ramach XVI Konwentu Stolarki i odbędzie się w dn. 22-23 luty 2017 roku na zamku w Gniewie nad Wisłą - to już tylko za 9 dni. Pozostało już tylko kilkanaście miejsc!

 •  Czy producenci przestaną produkować niektóre okna i drzwi, a sprzedawcy przestaną je sprzedawać i montować u klienta? Skąd to zamieszanie i dlaczego jest to ważne. Szczegóły na Konwencie Stolarki.
 • Eksport stolarki to maszynka do zarabiania, czy w Polsce jeszcze opłaca się sprzedawać, czy eksporterzy już czują nowe możliwości eksportowe? Tylko na Konwencie Stolarki.
 •  Czy producenci stolarki w wielu krajach Europy zaprzestaną swojej produkcji i zwiększą dystrybucję okien made in Poland? Tylko u nas najnowsze informacje na ten temat.
 •  „Nie wiem, jak prawidłowo znakować wyroby stolarki, nie wiem jak wdrożyć ZKP”. Nie wiem co mi grozi w razie wprowadzenia do obrotu źle oznakowanych okien, drzwi, rolet, szyb. Odpowiedź na Konwencie Stolarki.
 • Jakie będą salony okien i drzwi?  Czy duże i wieloproduktowe, czy franczyzowe i jednorodne. Czy opłaca się współpraca w wieloma producentami? Odpowiedź na Konwencie
 •  Umowy, faktury, zlecenia, porozumienia, gwarancje, rękojmia, serwis, etc. Jak sobie z tym wszystkim radzić z punktu widzenia prawa. Porady prawne tylko na Konwencie.
 • Czy wiesz co to jest odwrócony VAT? Czy warto być podwykonawcą i czy rynek budowlany zostanie zahamowany przez nowe przepisy skarbowe? Odpowiedź na Konwencie.
 • Po co nam energooszczędne okna (1.1 W/m2K) skoro montaż jest bardzo nieenergooszczędny. Możliwe nowe przepisy budowlane i nowe sposoby montażu okien, drzwi, rolet. Odpowiedź tylko na Konwencie.
 • Kogo poszukują firmy, jak motywują pracowników, gdzie poszukują pracowników, jakie są zarobki i jak motywować pracowników. Szczegóły na Konwencie.
 • Szkolenia systemodawców, dostawców komponentów czy producentów okien, drzwi, bram, etc. są wystarczające. Szczegóły tylko na Konwencie.
 • W Polsce 15 firm produkuje prawie 6 mln okien, a pozostałych 900 firm pozostałe 7 mln okien. Czy te mniejsze firmy wytrzymają konkurencję, czy zamkną fabryki,  a może znajdą nowe – niszowe rynki zbytu. Odpowiedzi na Konwencie.
 • Czy niektóre polskie firmy powrócą i zintensyfikują swoje działania marketingowe na polskim rynku w segmencie premium. Szczegóły na Konwencie Stolarki.

XVI Konwent w Gniewie to najważniejsza konferencja branżowa na początku roku. Ta bardzo ważna konferencja dla producentów, dystrybutorów i dilerów organizowana jest w ramach XVI Konwentu Stolarki i odbędzie się w dn. 22-23 luty 2017 roku na zamku w Gniewie nad Wisłą - to już tylko za 9 dni. Ilość miejsc ograniczona!

 Główne zagadnienia na najbliższym Konwencie

PANEL z PRAWNIKIEM: mec. Piotr Mrowiec z Kancelarii Rödl&Partner - Czy jesteś gotowy na jeszcze większą konkurencję w Polsce i za granicą? Czy wiesz, że bez eksportu nie ma rozwoju firmy (również dystrybucyjnej)?

PANEL z EKSPERTEM: inż. Andrzej Żyła – Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Stolarki - Przepisy, rozporządzenia, ustawy, normy i instrukcje – co to wszystko dla nas znaczy i jak z tym żyć

PANEL z PRAWNIKIEM: mec. Tomasz Waszkiewicz z Kancelarii Tomasz Waszkiewicz - Pokłóciłeś się z klientem, pokłóciłeś się z dostawcą, pokłóciłeś się z deweloperem i masz wstrzymaną inwestycję, płatność – sąd czy mediacje. Co zrobić?

PANEL PRAKTYCZNY: Czy pianka odejdzie do lamusa a nowe systemy montażowe upowszechnią się szybko

PANEL z PRAWNIKIEM: mec. Monika Bogdał z Kancelarii Piszcz i Wspólnicy - Zmiany, które spowodują duże perturbacje u producentów i dilerów stolarki, a co to takiego?

PANEL z EKSPERTEM: Marta Grochecka z firmy IDEACTO - Czy wiemy, jak działa internet, czy warto się reklamować, jak jesteśmy postrzegani w branży, czy warto ze sobą współpracować czy raczej konkurować

PANEL z EKSPERTEM: dr Mariusz Salamon z firmy Salamon Consulting - Wiemy, że trzeba dbać o klienta, wiemy, że musimy się szkolić, chcemy być lepsi i skuteczniejsi, ale jak to zrobić i gdzie to zrobić i u kogo

PANEL z EKSPERTEM: Dyr. Bartłomiej Lewandowski z PAIZ (Ministerstwo Rozwoju) - Zupełnie nowe możliwości dla polskich eksporterów, niesamowite zmiany i sposoby wykorzystania nowego otwarcia i szansy ekspansji i sprzedaży eksportowej.

Będą także eksperci z firm: Roto, Exte, Klinar, Somfy, CTO, Magnum, Marcopol, Firma ZED, Wiśniowski, IC Complex, Stropex, Salamander,

Więcej informacji na temat warunków udziału w XVI Konwencie stolarki pod nr 531-561-202 lub napisz TAK na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. a my zwrotnie prześlemy szczegóły.  Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w branży stolarki! 
Daryl Williams Jersey