Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/mojvip/ftp/StolarkaVIP/index.php:2) in /home/mojvip/ftp/StolarkaVIP/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mojvip/ftp/StolarkaVIP/index.php:2) in /home/mojvip/ftp/StolarkaVIP/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mojvip/ftp/StolarkaVIP/index.php:2) in /home/mojvip/ftp/StolarkaVIP/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Rekomendowany znaczy najlepszy

PDF Drukuj Email
Rekomendowany znaczy najlepszy
AKTUALNOŚCI - Inne, ciekawe

Salony stolarki to niekwestionowana awangarda naszej branży, nie wszyscy i nie wszędzie, ale z pewnością dobrych i bardzo dobrych punktów sprzedaży nie brakuje. Sami wiemy o tym najlepiej, gdyż odwiedzamy je regularnie, a w naszej bazie znajduje się ponad 2000 punktów sprzedaży z całej Polski.

Niektóre z tych salonów, te najlepsze z najlepszych, zdecydowały się na weryfikację, ona ocenę i na przynależność do elity czyli Klubu Rekomendowanych Salonów Stolarki VIP. Program partnerski, do którego należy ponad 50 salonów rozkręca się coraz bardziej, a wiele salonów już wkrótce będzie gotowa, żeby do niego przystąpić. Te, które już do niego należą bardzo sobie ten fakt cenią i bardzo skutecznie wykorzystują swoją przewagę konkurencyjną. Znakowanie salonów specjalną naklejką, posiadanie certyfikatu i statuetki to ważne atrybuty rekomendacji, ale najważniejszym elementem jest profesjonalna i rzetelna obsługa klienta w trakcie zakupu, montażu czy serwisu okien, drzwi, rolet, bram garażowych i oczywiście ciepłego montażu. Wszystko jest ważne, ale ludzi są najważniejsi, bo obsługa, montaż czy sprzedaż to przede wszystkim profesjonalnie przygotowani ludzie czyli fachowcy.

zdjęcie: Roto

Rekomendowane Salony Stolarki to nie tylko prestiż, ale także przywileje, np. promocyjne strony w Katalogu Firm na specjalnie stworzonym i pozycjonowanym na 30 słów kluczowych i zwrotów portalu konsumenckim: www.salonystolarki.pl , to także porady techniczne, prawne, marketingowe.
Jesteśmy przekonani, że klienci korzystają i będą korzystać z rekomendacji salonów, dlatego być rekomendowanym to najlepsza promocja i najlepsza wizytówka, a może także klucz to umysłów i kieszeni klientów. Właśnie w tej chwili na portalu salonystolarki.pl uruchomiliśmy specjalny kanał komunikacyjny dla salonów. W kanale tym zamierzamy publikować ważne informacje techniczne, prawne, finansowe i oczywiście wiele aktualności i nowości. Te informacje branżowe są i będą potrzebne  w prowadzeniu działalności, które pomagają jeszcze lepiej funkcjonować i które będąc unikalne w treści i mogą być pomocne. Ta zakładka nazywa się „Strefa Salonu Stolarki” i jest umieszczona w prawym górnym rogu portalu www.salonystolarki.pl, na stronie głównej.
Bardzo serdecznie zapraszamy nowe salony do wzięcia udziału w tym unikalnym programie lojalnościowym pod nazwą Rekomendowane Salony Stolarki VIP – wystarczy napisać „TAK” na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , a my prześlemy szczegóły uczestnictwa. Zapraszamy także producentów i dostawców komponentów, które to firmy będą równie szczególnie traktowane, a konkretnie te, które my będziemy rekomendować.

Z poważaniem,
Grzegorz Cendrowski, Stolarkavip – „Najlepsi są wśród nas”

 
Daryl Williams Jersey