Inwestycje, nagrody, PR
PDF Drukuj Email
Winkhaus - innowacyjne rozwiązania do okien i drzwi
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Jest wiele zagranicznych firm, które z sukcesem działają w naszej branży, ale ta firma, o której za chwilę i prezes firmy, z którym udało nam się porozmawiać odniosła i ciągle odnosi sukcesy i przyczynia się do podnoszenia poziomu jakości i innowacyjności naszej branży. Hasłem naszego nadchodzącego XX Konwentu Stolarki, który odbędzie się w dn. 22-23 lutego w Gniewie będzie "Światowe komponenty, europejska jakość, polska produkcja", które to motto doskonale wpisuje się w biorytm i aktywność firmy, którą reprezentuje prezes firmy, z którym mieliśmy wielką przyjemność przeprowadzić wywiad. Zapraszamy do jego przeczytania.

Grzegorz Cendrowski: Dzień dobry, jesteśmy dzisiaj w znakomitej firmie Winkhaus u pana prezesa Janusza Rodzkiego (na zdjęciu obok).
Janusz Rodzki: Dzień dobry.

G.C.: Firma Winkhaus obchodziła w 2017 roku 25-lecie działalności w Polsce. Czy były to lata sukcesu i wypracowania solidnego udziału w rynku okuć?
J.R.: Myślę, że minione 25 lat to nie tylko złoty czas dla Winkhaus'a w Polsce, lecz także dla całej Grupy Winkhaus. Dla właścicieli był to strzał w dziesiątkę: podejmując decyzję o wejściu na nasze rynki, trafili w idealny moment.

 
PDF Drukuj Email
Firma WIŚNIOWSKI Orłem Wprost 2017
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Firma WIŚNIOWSKI – producent bram, drzwi i ogrodzeń - znalazła się w gronie firm, nagrodzonych prestiżowym tytułem „Orły WPROST 2017” przyznawanej przez tygodnik Wprost. To kolejne wyróżnienie w ostatnim czasie dla tego przedsiębiorstwa.Orły WPROST to nagroda przyznawana dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych za szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu czy kraju.

 
PDF Drukuj Email
Ekspansja firmy MACO w POlsce
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Austriacki producent okuć obwiedniowych, firma Mayer & Co Beschläge (MACO), rozszerza swoją obecność w Polsce i przenosi jeden ze swoich zakładów z Austrii na Górny Śląsk. W nowym obiekcie firmy w ramach Panattoni Park Gliwice III zatrudnienie znajdzie prawie 150 osób. Będzie to druga, po centrum logistycznym w Gliwicach, lokalizacja MACO w Polsce. W transakcji najmu ponad 10 000 mkw. najemcę reprezentowała firma doradcza Savills.

 
PDF Drukuj Email
Fakro nagradza architektów w Krakowie
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

W dniach od 12 do 13 października br. odbyło się Międzynarodowe Biennale Architektury w Krakowie. FAKRO po raz drugi objęło wydarzenie swoim patronatem. Firma była również Mecenasem „Nagrody Roku Stowarzyszenia Architektów Polskich”.

 
PDF Drukuj Email
Guardian wybuduje drugą hutę szkła
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Przedstawiciele Guardian Glass w Europie powitali dziś Tadeusza KOŚCIŃSKIEGO, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Krzysztofa MATYJASZCZYKA, Prezydenta Miasta Częstochowy na uroczystości oficjalnego ogłoszenia rozpoczęcia prac budowlanych nowej huty szkła w Częstochowie. Na początku sierpnia, Guardian Industries zaakceptował projekt wybudowania drugiej huty szkła, specjalizującej się w wyrobie szkła powlekanego i typu „float,” by sprostać rosnącym potrzebom rynku europejskiego na produkty szklane.

http://somnifere.info/priligy-prix http://somnifere.info/bromazepam-lexomil

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL