PDF Drukuj Email
Co za nagroda niespodzianka
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Tym razem produkty FAKRO zostały docenione w Malezji. To właśnie świetlik rurowy marki FAKRO zyskał uznanie Malezyjczyków zdobywając główną nagrodę w organizowanym przez portal HomeDec konkursie „GOOD DESIGN AWARD”.

Platforma HomeDec, skierowana do osób, które budują lub remontują swoje domy, dostarcza użytkownikom informacji o innowacyjnych rozwiązania dla domu. Takim rozwiązaniem jest nagrodzony w konkursie, polecany do pomieszczeń, w których nie ma możliwości zamontowania okien dachowych ani pionowych, świetlik rurowy LightTunnel. Poprzez świetlik rurowy do wnętrza budynku napływa naturalne światło rozjaśniając wnętrze, pozwalając również na oszczędność energii elektrycznej. Poszukujący inspiracji użytkownicy portalu mogli na żywo obejrzeć to innowacyjne rozwiązanie podczas odbywających się w dniach 22-25 października br. w Kuala Lumpur targów organizowanych przez HomeDec.
FAKRO to czołowy producent okien dachowych i schodów strychowych znany na całym świecie. Produkty marki FAKRO znaleźć można w ponad pięćdziesięciu krajach. – Oferujemy innowacyjne produkty najwyższej jakości. Jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty – tłumaczy globalny sukces firmy Rafał Rynduch, pracownik Działu Eksportu w firmie FAKRO.