PDF Drukuj Email
Leszek Ciesek – laureat Nagrody Miasta Kielce
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Leszek Ciesek (na zdjęciu z lewej)  - Prezes Zarządu firmy Effector oraz  Effect Glass został uhonorowany w dniu 8 lutego br.  Nagrodą  Miasta Kielce. To zaszczytne wyróżnienie przyznawane jest od ponad 20 lat osobom, które przyczyniają się do promocji i rozwoju miasta.
W uzasadnieniu Nagrody napisano: „Leszek Ciesek – założyciel i właściciel firm Effector i Effect Glass, przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji zarówno w skali kraju, jak i na rynku światowym. Jest jednym z największych pracodawców w regionie. Człowiek czynu i wielki pasjonat nowoczesnych rozwiązań i technologii. Od lat mocno angażuje się w promocję i sponsoring kieleckiego sportu. Od 2012 roku firma Effector jest sponsorem tytularnym ekstraklasowej drużyny siatkarskiej Effector Kielce. Zarówno firmy należące do biznesmena jak i on sam od lat aktywnie wspierają akcje społeczne oraz instytucje charytatywne.”

P.S. Firma Effector SA to 3 zakłady produkcyjne w Polsce, to drugi największy producent szyb zespolonych (prawie 2.2 mln m2) i nr 1 w produkcji akcesoriów do budownictwa z aluminium. Effector Szkło i Aluminium to również największa firma-usługodawca dla firm produkujących systemy aluminiowe dla budownictwa, które potrzebują procesu obróki czyli malowania lub anodowania. Firma Effector działa w całej Polsce i eksportuje swoje wyroby do kilkunastu krajów Europy.