PDF Drukuj Email
Fakro obdarowuje dzieci
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

 „Markizy FAKRO chronią maluchy” w podwarszawskim przedszkolu
Z okazji Dnia Dziecka firma FAKRO, w ramach akcji „Markizy FAKRO chronią maluchy”, obdarowała nowoczesnymi osłonami zewnętrznymi przedszkole „Przystań Elfów”, usytuowane w Ząbkach koło Warszawy. Montaż markiz zakończył się 1 czerwca 2016 roku, a 18 czerwca na corocznym pikniku rodzinnym, odbyła się symboliczne zakończenie akcji.

Na sześciu oknach przedszkola „Przystań Elfów” zamontowane zostały markizy i markizolety marki FAKRO. Od tego momentu maluchy przebywające w placówce mogą spędzać czas w jeszcze bardziej komfortowych warunkach, nawet podczas upalnego lata. Te nowoczesne osłony zewnętrzne, wyprodukowane z wytrzymałej na czynniki atmosferyczne siatki, w sposób naturalny chronią pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem oraz szkodliwym promieniowaniem UV, dzięki czemu we wnętrzach panuje optymalna temperatura do wypoczynku czy zabawy. – Odpowiedni mikroklimat jest szczególnie ważny w budynkach, w których przebywają dzieci – nie tylko prywatnych domach, lecz także żłobkach czy przedszkolach – maluchy są bowiem znaczniej bardziej podatne na wysokie temperatury – tłumaczy  Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu firmy, producenta okien dachowych i akcesoriów do okien.


W dn.18 czerwca, podczas corocznego pikniku rodzinnego w Niepublicznym Przedszkolu „Przystań Elfów”, przy ulicy Wacława Kuleszy 24 w Ząbkach, było można przyjrzeć się z bliska działaniu markiz i markizolet. Gościem specjalnym wydarzenia była Katarzyna Cichopek, która wsparła akcję.

 
Daryl Williams Jersey