Drukuj Email
Gala Laureatów VIP 2016
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Kolejna już VIII edycja programu Ekskluzywna Stolarka VIP i Rekomendowane Salony Stolarki VIP za nami. Gala VIP miała miejsce w czwartek 23 czerwca 2016 roku w pięknym i prestiżowym warszawskim Hotelu Westin, w Sali Copernicus (Copernicus to ten co wstrzymał słońce, a więc był bardzo innowacyjny i wpływowy).

To była bardzo miła impreza, podczas której Patroni programu Ekskluzywna Stolarka VIP czyli firmy: WINKHAUS, SALAMANDER, EXTE, SARP, OKNOSERWIS i ITB wręczyły w swoim i  naszym imieniu oczekiwane statuetki i dyplomy. Zdaniem Kapituły najciekawsze produkty naszej branży w roku 2016 należą to wyjątkowych i przyszłościowych, i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynków europejskich.. Jak zawsze były niespodzianki, jak zawsze były emocje i jak zawsze było elegancko, uroczyście jak to bywa na Gali VIP.

Zacznijmy od wyróżnień salonów stolarki w programie "Rekomendowane Salony Stolarki VIP", którymu patronują firmy: STROPEX i VIAVAC. Oto Laureaci tej edycji czyli następujące salony okien i drzwi: "DS" Daniel Szeremiota z Biskupca, OKNOSFERA Robert Fałkowski z Gdańska, PRO-EXPERT Łukasz Górski z Rzeszowa, "ART" Małgorzata Tyniec-Jarmundowicz z Bielska-Białej. MSTUDIO Mariusz Owczarek z Łodzi i GRUPA PETECKI również z Łodzi. Gratulujemy!
Wyróżnienia specjalne przyznano 2 firmom to jest firmie VETREX i firmie PRESSGLASS. Ta pierwsza, producent okien i drzwi za najlepiej rozwijają się sieć sprzedaży okien i drzwi, a ta druga - renomowany producent szyb zespolonych, za skuteczną  ekspansję eksportową w branży stolarki.

Zacznijmy więc od niespodzianek czyli od firm, które otrzymały nasze wyróżnienia po raz pierwszy. A otrzymały je: firma SONAROL z Jedwabnego za produkt Pasivtherm, który jest bardzo gorący i wychodzi naprzeciw klientom budujących  domy pasywne i energooszczędne. Kolejną nagrodę pierwszy raz w historii programów odebrała firma GROBUD z Grodziska Wlkp. za produkt GRB Passiv, okna o znakomitych parametrach z pianką w komorach, klejoną szybą i wieloma innymi nowinkami. Pomimo tego, że oknach PVC powiedziano wiele, to okna chroniące dzieci, przed wypadnięciem z okna należą do tych wyjątków, których nie można było pominąć czyli nagrodzić i tak za okna Avi Kids Safe+ nagrodziliśmy firmę AWILUX z Leszna. Niespodzianką okazało się okno marki HOHENSEE firmy GEDE z Poznania, za okna drewniane - dodajmy autorski projekt o niesamowitych parametrach dźwiękochronnych 48 dB! Firma FAKRO z Nowego Sącza, która każdego roku zgłasza nowość, tym razem została nagrodzona za okno ciepłe i doskonale zautomatyzowane czyli tajmenicze FTP-V U3 Z-Wave. Kolejne i nieprzypadkowe wyróżnienie dla  firmy OKNOPLAST z Krakowa za okno Pixel z pewnością nie jest niespodzianką, bo okna te są z pewnością wielkim krokiem w kierunku nowego design'u i dostępu większej ilości światła do domów i willi. Wielką niespodzianką z pewnością jest najcieplejsza brama garażowa na rynku, brama  finezyjna i trafiająca w gusta klientów. Ta niespodzianka to oczywiście znana marka, która takie bramy zaczęła produkować. To właśnie GRUPA PETECKI z Łodzi otrzymała zasłużoną statuetkę za produkt Petecki Future 80. Nigdy nie było Gali bez wyróżnienia drzwi i tak jest i tym razem. Kapitułą Programu wyróżniła Kolekcję Filmową firmy CAL z Suwałk. Jest to wyróżnienie szczególne, gdyż ta kolekcja drzwi została wyróżniona za wyjątkową dodatkową cechę funkcjonalną czyli profesjonalny i ciepły montaż jako integralna część drzwi. Dwa kolejne i bardzo ważne wyróżnienia przypadły w udziale firmie KLINAR ze Staniszewa , która zawsze nas miło zaskakuje i tym razem zgłosiła do programu znakomite poszerzenia i podwaliny do okien typu HS i HST i podwaliny po progi. Wielu z Państwa zna firmę STROPEX z Pleszewa , której nagrodzony i wyjątkowy produkt do ciepłego montażu  (system kasetowy i system warstwowy) EMO z pewnością należy do awangardy systemów w Europie i otrzymał Aprobatę Techniczną ITB, jako pierwszy i jedyny taki system na rynku.


Laureaci to firmy, które wierzą, że innowacja, profesjonalizm i nowoczesny produkt muszą znaleźć i znajdują się w ich ofercie dla klientów bogatszych, wymagających i bardzo świadomych.
Korzystając z okazji raz jeszcze wszystkim gratulujemy i życzymy konkretnych wyników sprzedaży nagrodzonych produktów w Polsce i za granicą. Teraz zaczyna się ich promocja, wśród klientów indywidualnych, a także wśród architektów i projektantów. Gratulujemy Laureatom, zdobywcom statuetek i wyróżnień, ale dziękujemy także wszystkim Patronom czyli firmom: Winkhaus, Salamander, ViaVac, ITB, Oknoserwis, Stropex, SARP i Exte za czynny udział za wsparcie. Wierzymy, że ich produkty i usługi są potrzebne każdej firmie konkurującej na globalnym rynku stolarki, a które to produkty są także stosowane są przez Lauretów naszych konkursów.

A oto garść zdjęć z tego wydarzenia: http://stolarkavip.pl/galeria-zdj.html?func=viewcategory&catid=90


Z poważaniem,
Grzegorz Cendrowski, StolarkaVIP
 

 
Daryl Williams Jersey