PDF Drukuj Email
Eska Okna nagrodzona za najlepszy produkt
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

W czwartek, 17 listopada  2016 roku, na uroczystej gali w Kielcach zaprezentowano laureatów tegorocznego konkursu Nasze Dobre Świętokrzyskie 2016.
Podziękowania za nagrody złożyła właściciel firmy ESKA OKNA Ewa Sierzputowska. Godła Nasze Dobre Świętokrzyskie  2016 otrzymało 17 najlepszych świętokrzyskich marek w różnych kategoriach. Nagrodzone zostały najlepsze produkty przyznając im tytuł Najlepszy Produkt Świętokrzyski. Prezentacja i głosowanie  na najlepsze nominacje trwało przez kilka tygodni. Laureatów godła Nasze Dobre Świętokrzyskie wybrali klienci i kapituła konkursu . Czytelnicy zdecydowali zaś, do kogo trafi tytuł Najlepszy Produkt Świętokrzyski. GODŁA NAJPOPULARNIEJSZY I NAJLEPSZY PRODUKT  ŚWIĘTOKRZYSKI W KATEGORII PRODUKTU PRZEMYSŁOWEGO PRZYZNANO  DLA  ESKA OKNA Z MORAWICY ZA ENERGOOSZCZĘDNE OKNA ESKA LINE Z NIEWIDOCZNYMI ZAWIASAMI I JEDYNEJ NA RYNKU KOLORYSTYCE BARWIENIA W MASIE ANTRACYT.


Uroczysta gala była uroczystością dla ESKA OKNA , której produkty i usługi warte są szerokiej promocji ze względu na swoją wysoką jakość i atrakcyjność. Tegoroczny laureat ESKA OKNA w konkursie Nasze Dobre Świętokrzyskie to wyjątkowa marka, za którą oprócz profesjonalizmu stoi siła tradycji regionu. Dwie nagrody - Godła Nasze Dobre Świętokrzyskie i tytuł Najlepszego Produktu Świętokrzyskiego , które otrzymała firma to olbrzymi prestiż dla firmy. To promocja firmy przyczyniająca się w znaczący sposób do zwiększenia popularności marki ESKA OKNA mówi dyr. ds. handlowych Wojciech Sierzputowski.