PDF Drukuj Email
Branża musi zacząć o siebie dbać.
AKTUALNOŚCI - Inwestycje, nagrody, PR

Stolarkavip.pl to portal, który skierowany jest do branży.

Moje ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży (i ponad dwudziestoletnie doświadczenie w marketingu, również w tworzeniu i współtworzeniu kilku firm, marek, stron internetowych) chciałbym spożytkować na coś potrzebnego i nowoczesnego - na stworzenie profesjonalnego forum wymiany informacji i prezentacji: firm, ludzi i produktów, czyli internetowej platformy marketingowo-edukacyjnej pod znamienną nazwą: stolarkavip.pl

W dobie szybkiej komunikacji, gdzie internet odgrywa kluczową rolę, o czym chyba nikogo nie potrzeba przekonywać, nasz wpólny portal może spełnić oczekiwania branży i przyczynić się do jej profesjonalizacji.

Portal internetowy StolarkaVIP, chociaż skierowany do branży jako całości, będzie tworzony wspólnie z Państwem: producentami, dystrybutorami, firmami szkoleniowymi i marketingowymi,  w szczególności z tymi stanowiącymi trzon tej branży w Polsce. Zapraszam wszystkich, którzy chcą decydować o własnym losie, czekam też na tych, którzy widzą siebie w grupie liderów w zakresie produkcji, dystrybucji, sprzedaży czy innowacyjności w branży stolarki budowlanej.
Nie jest ważne, czy firma, która będzie ze mną współpracować, jest duża czy mała, ważne, czy ma coś do powiedzenia, do zaoferowania; czy postrzega siebie jako jednego z liderów lub aspiruje do takiej roli. Polski rynek jest ciągle rynkiem rozwijającym się, dużym i dynamicznym, jest w końcu rynkiem, który daje nam pracę i przychody, dobrze byłoby zacząć o niego lepiej dbać, także w kontekście postrzegania naszej branży przez innych, w tym również klienta indywidualnego, nie wspominając o nas samych wewnątrz branży.

Stolarkavip.pl to portal, który jest skierowany do branży stolarki, ale nie tylko branża będzie czerpać z niego informacje i inspiracje. Chcemy być widoczni w całej i szeroko pojętej branży budowlanej, chcemy być dobrze postrzegani jako „dobra, nowoczesna stolarka” i jej godna reprezentacja. Rok obecny A.D. 2009 uzmysławia nam, że warto, że trzeba poważnie zastanowić się nad rolą, którą odgrywamy na polskim rynku budowlanym w kontekście wielu zmian, które już następują i są jeszcze przed nami. Dobrzy producenci i dostawcy muszą zacząć się bronić przed zalewem bylejakości, tandety, i to nie tylko w kontekście produktu.Należy starać się pokazywać dobre i właściwe rozwiązania, należy premiować wysoką jakość, należy premiować wyróżniające się firmy i konkretnych ludzi, bo to tak naprawdę oni tworzą firmy i decydują o ich powodzeniu. Jest to skuteczny sposób na eliminację złych praktyk i kiepskich rozwiązań.

Pozwalam sobie zatem zaprosić Pana do wspólracy we współtworzeniu portalu stolarkavip.pl, czegoś, co może stać się ważnym elementem rynku jako całości i części marketingowej w szczególności; do wspólnego portalu społecznościowego stolarki i prawdziwego wspólnego forum dyskusyjno-informacyjno-marketingowego.
Bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną w każdej sprawie. Jestem otwarty na Państwa krytykę i podpowiedzi.

Z poważaniem,

Grzegorz Cendrowski GEC Consulting

Wpisany przez Grzegorz Cendrowski