Targi i konferencje
PDF Drukuj Email
XX Konwent Stolarki - Gniew
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

Kogo zapraszamy na XX Konwent Stolarki? Producentów stolarki, dyrektorów handlowych, dyrektorów produkcji, szefów grup montażowych i serwisu, właścicieli salonów stolarki, a także tych wszystkich którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną i nawiązać nowe kontakty handlowe.

Dlaczego warto przyjechać na XX Konwent Stolarki? Dla Państwa zebraliśmy najlepszych ekspertów w Polsce, którzy podzielą się tym co Państwu jest potrzebne a nawet konieczne do prowadzenia oraz zarządzania firmą.  

Dwa dni wypełnione wiedzą, prezentacjami, dyskusjami a także pokazami praktycznymi i nowymi rozwiązaniami – to inspiracja i dobry początek na Nowy Rok 2018


Tematy na XX Konwencie Stolarki, 22-23 luty 2018r - Zamek Gniew k. Tczewa

 
PDF Drukuj Email
Konwent Stolarki - Gniew 2018
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

XX KONWENT STOLARKI - Gniew nad Wisłą,

22-23 luty 2018 roku. Zapraszamy!

Szczegóły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 531 561 202. Zobacz film!

 
Drukuj Email
Najważniejsze zdjęcia z Budmy 2018
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

Stropex, Wiśniowski, Fakro, Medos, EkoOkna, Vorne, Viavac i inni!


 
PDF Drukuj Email
Stolarka VIP w Sandomierzu, czyli XIX Konwent Stolarki
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

Nadszedł grudzień, zbliża się sezon świąteczny, a wraz z nim kolejny Konwent Stolarki. Tradycją stał się już fakt, że ostatnią konferencję w roku organizujemy zawsze na południu Polski. Tym razem wybraliśmy Sandomierz, piękne nadwiślańskie miasto położone na wzgórzach.
XIX Konwent Stolarki odbył się w dn. 7-8 grudnia 2017 r. Wzięło w nim udział ponad 110 osób, wśród nich producenci okien i drzwi, dostawcy i dystrybutorzy. Głównym patronem Konwentu była firma Pilkington. Towarzyszyły jej także: Exte, Marcopol, Grupa Mangnum, Wital, IC Complex, Vorne, Wiśniowski a patronat medialny objęły: Kurier Drzewny i Okno Serwis.

 
PDF Drukuj Email
FAKRO Oficjalnym Sponsorem CEV Eurovolley Polska 2017
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

Siatkówka w Polsce to po piłce nożnej najpopularniejsza dyscyplina zespołowa. Kochają ją tysiące wiernych kibiców, a polscy siatkarze odwdzięczają się odnosząc wspaniałe sukcesy.
Po trzech latach od Mistrzostw Świata, w których polska drużyna po spektakularnym turnieju została najlepszą drużyna globu, będziemy gospodarzem kolejnej wielkiej imprezy Mistrzostw Europy, które odbędą się w sierpniu i wrześniu. Miło nam poinformować, że firma FAKRO, światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, została Oficjalnym Sponsorem CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL