Drukuj Email
Dobra impreza branżowa stolarki VIP
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

Było nam niezwykle miło gościć wszystkich uczestników na X-tym Konwencie Stolarki w dn. 28-29 sierpnia w Zegrzu k/Warszawy. Było to spotkanie ekspertów i fachowców, jednym słowem profesjonalistów z całej Polski. Nasze prezentacje, a Państwa spontaniczne reakcje w postaci dyskusji i bardzo aktywnego udziału w tym wydarzeniu są najlepszą dla nas nagrodą.

Jeszcze większą są bardzo miłe komentarze, które otrzymaliśmy drogą mailową tuż po zakończeniu Konwentu. Mówi się, że jest się tak dobrym jak postrzegają nas inni, a ciągłe dążenie do doskonałości to wyzwanie, które nam również towarzyszy każdego dnia.  Już za kilkanaście tygodni czyli 20-21 listopada w Małopolsce (konkretne miejsce jest jeszcze owiane tajemnicą) odbędzie się XI-ty Konwent Stolarki, który mamy nadzieję zgromadzi znowu ponad 100 osób; producentów, dostawców i dystrybutorów, czyli elitę naszej branży.


Konwent ten zostanie poświęcony w dużej mierze sprawom dotyczącym każdej z naszych firm, ze szczególnym uwzględnieniem umów pomiędzy firmami, prawa konsumenckiego i tego dotyczącego przechowywania danych personalnych, eksportowi (nowe rynki zbytu) produktom z aluminium i szkła, i czymś wyjątkowym, czymś co będzie dla Państwa wielką niespodzianką. Mamy nadzieję, że bardzo, bardzo pozytywną niespodzainką i oczekiwaną. Nie zabraknie nowości montażowych i produktowych i bardzo dobrze przygotowanej części pokazów praktycznych, które tradycyjnie cieszą się wielką popularnością.
Teraz jednak pozwolimy sobie oddać głos kilku naszym Uczestnikom z Konwentu w Zegrzu publikując również kilkadziesiąt zdjęć z tej imprezy. Bardzo jest nam miło, że mogliśmy to zorganizować dla Państwa. Korzystając z okazji zapraszamy do Małopolski w dn. 20-21 listopada 2015 roku.

Firma BEMARES - Marek Bednarz
Konwent pierwsza klasa.
Robi Pan naprawdę kawał dobrej roboty dla naszej branży. Oby udawało się Panu zarazić takim nastawieniem jak najwięcej firm z naszej branży, nie tylko producentów, ale takich firm jak moja. Ja już teraz potwierdzam zainteresowanie konwentem w Krakowie, tak blisko od Rzeszowa to byłoby grzechem nie skorzystać.A czy już wiadomo kto będzie głównym patronem XI-go Konwentu?

 
Firma EUROCOLOR - Paweł Surówka
Bardzo dziękuję bardzo za mile spędzony czas na szkoleniu i ciekawe informacje. Nie mniej prosiłbym jak możliwe o udostępnienie przedstawionych materiałów na konwencie. Zainteresowały nas przede wszystkim informacje przedstawione w drugim dniu a mianowicie:- LTB, strefa zabudowy okien- badania rynku, kształtowanie sprzedaży i trendy- prezentacja radcy prawnego Pana dr Dariusz Fuchs'a
 
Firma Saint Gobain (Swisspacer) - Piotr Pałasz
Dziękuję za świetnie zorganizowany Konwent oraz za miłe spotkanie.

Firma MATPLAST - dypl. architekt Sławomir Parczewski
W imieniu własnym oraz Zarządu firmy Matplast Sp. z o.o., bardzo dziękuję za możliwość uczestniczenia w zorganizowanym przez Państwa konwencie.Przekazaną przez Państwa (w niezwykle profesjonalny sposób ) wiedzę z zakresu aktualnej sytuacji oraz planów rozwoju Branży Stolarki Otworowej na rynkach zagranicznych, wykorzystamy w naszej firmie zarówno dla podniesienia jakości obsługi grupy stałych klientów jak i dalszego intensywnego rozwoju naszej firmy.

Zdjęcia z X-go Konwentu: http://www.stolarkavip.pl/galeria-zdj.html?func=viewcategory&catid=86


Z poważaniem i podziękowaniem,
Grzegorz Cendrowski, Stolarkavip