PDF Drukuj Email
MONITORING RYNKU BUDOWLANEGO 2015
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

  •    Sprawdź kondycję i prognozy sektora budowlanego
•    Poznaj szanse na eksport swoich produktów
•    Dowiedz się jak wykorzystać fundusze europejskie i krajowe dla rozwoju firmy
•    Zapoznaj się z trendami marketingowymi
•    Spotkaj się z licznymi partnerami biznesowymi

Po raz osiemnasty lider badań marketingowych branży budowlanej – firma ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku organizuje konferencję MONITORING RYNKU BUDOWLANEGO. To wydarzenie jest jednym z najważniejszych i największych eventów sektora budownictwa w Polsce. Podejmuje tematykę budownictwa w szerokim zakresie, począwszy od analiz statystycznych, poprzez szanse rozwoju dla firm a skończywszy na działaniach marketingowych.
Instytut ASM stale monitoruje rynek budowlany, zarówno pozyskując i analizując dane statystyczne, jak i podejmując liczne inicjatywy dla branż budowlanych. Podczas konferencji MRB eksperci przedstawiają  podsumowanie wyników roku, który upłynął od poprzedniego spotkania oraz  trendy na przyszłość. Biorąc pod uwagę wkład konferencji w integrację i rozwój sektora, który jest niezwykle ważny dla polskiej ekonomii, Minister Gospodarki objął wydarzenie patronatem honorowym. Dla przedstawicieli przedsiębiorstw i instytucji otoczenia biznesu jest to cenna okazja do zapoznania się z aktualnymi analizami rynku budowlanego oraz prognozami jego rozwoju. Ponadto podczas konferencji zostanie zaprezentowany blok marketingowy, który ma na celu zapoznanie uczestników z działaniami pomocnymi w realizacji strategii efektywnej komunikacji z klientem. Oprócz badaczy i analityków ASM tradycyjnie podczas konferencji wystąpią eksperci zewnętrzni.

Konferencja odbędzie się 28 października 2015 roku w Sound Garden Hotel
przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie, w godz. 10:00-15:30 (rejestracja uczestników od godz. 9:30).
Formularz zgłoszeniowy, szczegółowy program konferencji i pakiety sponsorskie
znajdują się na stronie www.konferencjamrb2015.syskonf.pl
Informacji na temat konferencji udziela Elżbieta Czerniec, tel. 24 355 77 95, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.