PDF Drukuj Email
FAKRO Oficjalnym Sponsorem CEV Eurovolley Polska 2017
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencje

Siatkówka w Polsce to po piłce nożnej najpopularniejsza dyscyplina zespołowa. Kochają ją tysiące wiernych kibiców, a polscy siatkarze odwdzięczają się odnosząc wspaniałe sukcesy.
Po trzech latach od Mistrzostw Świata, w których polska drużyna po spektakularnym turnieju została najlepszą drużyna globu, będziemy gospodarzem kolejnej wielkiej imprezy Mistrzostw Europy, które odbędą się w sierpniu i wrześniu. Miło nam poinformować, że firma FAKRO, światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, została Oficjalnym Sponsorem CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

FAKRO to firma globalna, której produkty dostępne są na całym świecie. Mistrzostwa Europy w Polsce to przede wszystkim wyjątkowy sposób na zaprezentowanie firmyna  arenie międzynarodowej oraz doskonała promocja marki Fakro. Transmisje z meczy będą prezentowane w 70 telewizjach, nie tylko w Europie ale także Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce, Australii czy w Azji. Rywalizacja sportowa przypomina rywalizację w światowej gospodarce. Sponsorowanie Siatkarskich Mistrzostw Europy sprzyja kojarzeniu marki z dynamiką, zdrowiem i wolą zwycięstwa. Konkurencja w biznesie prowadzi do rozwoju, przez co klient otrzymuje coraz lepszy i bardziej zaawansowany produkt, który czyni życie bardziej komfortowym, komentuje Janusz Komurkiewicz – Członek Zarządu firmy.
W związku z tym wydarzeniem chcielibyśmy również przedstawić Oficjalny Produkt Turnieju – roletę ARF. Roleta stanowi bardzo dobrą ochronę przed światłem słonecznym zapewniając zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki jej zastosowaniu nawet podczas słonecznych dni na poddaszu może „zapanować przyjemny mrok” w chwilach, gdy potrzebujemy odpoczynku. Oficjalny produkt turnieju dostępny jest już w sklepie internetowym sklep.fakro.pl w trzech, limitowanych wzorach.