PDF Drukuj Email
XXI Konwent Stolarki w Opolu
AKTUALNOŚCI - Targi i konferencjeJako Organizator mamy przyjemność zaprosić państwa do udziału w XXI Konwencie Stolarki VIP. Hasłem XXI Konwentu Stolarki będzie: Festiwal oczekiwań, potrzeb i możliwości branży stolarki. Dwudniowe spotkanie branżowe z ekspertami odbędzie się w dn. 12-13 kwietnia 2018 r. w Opolu. Polska stolarka ma ogromną szansę na wykorzystanie swojego miejsca i czasu, ale musi się zmienić z montowni w innowacyjną i światową produkcję okien, drzwi, bram, rolet czy technik montażowych dopasowanych do różnych rynków Europy i świata.


Oto najważniejsze tematy, które poruszymy podczas Konwentu w Opolu, który odbędzie się w dn. 12-13 kwietnia:

 1.  Nowe rewolucyjne prawo dotyczące Ochrony Danych Osobowych - RODO
 2.  Prawo reklamacyjne w kraju i zagranicą - przykłady z życia wzięte konkretnych reklamacji i sposób ich załatwienia
 3.  Jakie skutki powoduje nieuznanie reklamacji przez konsumenta
 4.  Negocjacje, reklamacje i inne sprawy w relacjach B2B (producent-salon stolarki)
 5.  Eksport stolarki i delegowanie pracowników w UE w świetle nowelizacji prawa (zmiany w przepisach obowiązujące od 1 stycznia 2018 roku)
 6. Zawieranie umów handlowych z kontrahentami- Export i Import, Usługi
 7. Skutki dla polskich przedsiębiorców w przypadku niewdrożenia ustawy RODO - kary
 8. Kosztorys montażowy i edukacja konsumenta czyli jak dobrze sprzedać montaż
 9. Automatyka, czyli najnowsze rozwiązania, które cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów końcowych - jak montować, jak serwisować
 10. Jak wyglądają albo jak będą wyglądać wkrótce salony stolarki XXI wieku, jaka powinna być w nich obsługa klienta i sprzedaż, jaki asortyment powinniśmy wyeksponować, co przyciąga klienta do salonu - wygląd, rekomendacja, reklama w Internecie a może coś innego
 11. Specjalizacja - czyli jak podzieli się rynek branży stolarki - czy każdy musi być producentem, sprzedawcą czy montażystom. W jakim kierunku zmierza nasza branża. Perspektywy rozwoju na najbliższe lata
 12. Specjalistyczny sprzęt do przenoszenia i pozycjonowania ciężkich okien i drzwi
 13. Rewolucyjny montaż stolarki bez kotew, dybli i problemów dla producentów i montażystów.
 14. Błędy montażowe stolarki w tym markiz i rolet. Niekończąca się debata kto zawinił, kto ma naprawić i ile będzie to kosztowało. przykłady najczęściej spotykanych błędów i jak ich unikać.
 15. Vademecum Eksportera i Poradnik wdrożenia Ustawy o Ochronie Danych Osobowych
 16. Negocjacje B2B, czyli współpraca dilerów z producentami i producentów z dostawcami komponentów.
 17. E-marketing, portale społecznościowe, marketing internetowy - czy jest o co walczyć i gdzie najlepiej się promować?

Wielką atrakcją XXI Konwentu Stolarki będzie wizyta w jednej z najważniejszych firm w branży osłon przeciwsłonecznych w Polsce. Wszyscy uczestnicy są zaproszeni do odwiedzenia tego wyjątkowe i ultranowoczesnego zakładu. Nowe spojrzenie na świat technik osłonowych, nowa filozofia i wielkie możliwości dla sprzedawców. Warto skorzystać, gdyż taka okazja nie zdarza się często.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym wyjątkowym wydarzeniu w naszej branży, czyli XXI Konwentem Stolarki, który odbędzie się 12-13 kwietnia 2018 roku w Opolu, prosimy napisać TAK - OPOLE na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . My zwrotnie prześlemy szczegóły uczestnictwa, a w razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 531 561 202.

Z poważaniem,

Grzegorz Cendrowski, StolarkaVIP


 
Daryl Williams Jersey