BADANIA RYNKU
PDF Drukuj Email
Ranking największych firm stolarki 2017
Ranking firm


Zaledwie kilka dni wstecz w budynku Business Center Club w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia corocznych wyróżnień pod nazwą Gala Liderów Stolarki 2017. Konkurs organizowany jest przez Centrum Analiz Branżowych i Forum 100, a nagrodzeni to dostawcy komponentów i producenci w branży stolarki.W tym roku zanotowaliśmy kilka niespodzianek, ale konkluzja jest bardzo pocieszająca, gdyż większość wyróżnionych firm to firmy polskie, a pozostałe zagraniczne mają swoją produkcję w Polsce. Nikt nie ma wątpliwości, że Drutex ma największy obrót w oknach i jest liderem, ale warto dodać, że firma Eko-Okna depcze po piętach i już produkuje ponad 5000 okien dziennie i zatrudnia ponad 3200 osób. Przychody firmy Drutex w 2016 roku przekroczyły 720 mln złotych i naprawdę robią wrażenie.

http://insomniameds24.com http://sleepingpills24x7.net

 
PDF Drukuj Email
Ankieta - stolarka na eksport
Aktualne badania rynku

Warto czasami zrobić sobie taką branżową ankietę, że zobaczyć czy jesteśmy reprezentatywni dla całej populacji. Czy afera taśmowa, której dalszy ciąg miał miejsce wczoraj pogrąży cały rząd i zmieni naszą scenę polityczną jeszcze przed wyborami? Już niedługo dowiemy się wszyscy czego chcą Polacy, a póki co miejmy własny ogląd sytuacji i własne zdanie, a oczy i uszy szeroko otwarte.

 
PDF Drukuj Email
Badanie Instytutu forsa na temat targów „fensterbau/frontale”
Aktualne badania rynku

Klienci źródłem wiedzy

Wenecja/Leinfelden-Echterdingen - (rp ) Targi są bardzo istotne, dlatego nie można z nich rezygnować; pobyt na stoisku Roto to dobrze zainwestowany czas. To wnioski z wyjątkowego, szeroko zakrojonego badania przeprowadzonego przez Instytut forsa na zlecenie firmy Roto. Berliński instytut badawczy przepytał 184 uczestników targów fensterbau/frontale 2014, z ponad 10 krajów Europy. Wyniki rozmów telefonicznych przeprowadzonych w kwietniu na podstawie ustrukturyzowanego katalogu pytań zostały przedstawione na początku listopada, podczas 9. Konferencji Prasowej Roto w Wenecji przez dr. Petera Matuschka. Analizując wyniki badania i porównując je do innych tego typu ankiet, kierownik Działu Badań Politycznych i Społecznych w Instytucie forsa wystawił „bardzo pozytywną ocenę” obecności Roto na targach.

 
PDF Drukuj Email
Lider szkła
Ranking firm

PRESS GLASS kolejny rok z rzędu okazał się liderem rynku stolarki w segmencie szyb zespolonych – potwierdzają to analizy przeprowadzone przez Centrum Analiz Branżowych (CAB) i przyznany w związku z tym tytuł „Lidera Rynku Stolarki 2014”.

Wyróżnienia zostały wręczone 18 września 2014 r., podczas uroczystej  gali w Warszawskim Centrum EXPO XXI, zorganizowanej przez CAB oraz magazyn „Forum Branżowe”. W badaniu brano pod uwagę przede wszystkim wyniki sprzedaży (za rok poprzedni) poszczególnych przedsiębiorstw z branży stolarki budowlanej. W kategorii „dostawca szyb zespolonych” tytuł „Lidera Rynku Stolarki” kolejny rok z rzędu otrzymała firma PRESS GLASS.

Centrum Analiz Branżowych to polska agencja badawcza, której główną specjalizacją są badania rynku stolarki budowlanej w Polsce oraz innych państwach Europy.

 
PDF Drukuj Email
Dilerzy stolarki mają głos
Aktualne badania rynku

Ta ankieta daje namo dużo do myślenia.

Odpowiedzi jak odpowiedzi, ale ich skutki mogą być bardzo różne w zależności od interpretacji. Co nam szczególnie rzuciło się w oczy to fakt chyba niezrozumienia czym jest rękojmia i to, że trzeba na nowo renegocjować warunki z producentami okien i drzwi, gdyż w innym przypadku koszty napraw mogą pogrążyć niejeden salon stolarki.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey