LOGOWANIE

NEWSLETTER

Nazwa:

Email:

BADANIA RYNKU
PDF Drukuj Email
Firma, która jest liderem na rynku
Udział w rynku

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku zbadał znajomość marek profili okiennych z PVC. Wyniki ankiety poniżej.
Kilka miesięcy wstecz bo we wrześniu 2015 roku firma ASM przeprowadziła na reprezentatywnej grupie ponad 1000 dorosłych Polaków badanie omnibusowe dotyczące wspomaganej znajomości marek profili okiennych z PVC. Badanie przeprowadzone na tak dużej grupie gwarantuje wiarygodność wyników i jest jednym z mierników skuteczności działań reklamowych kierowanych do konsumentów.

 
PDF Drukuj Email
Ankieta - stolarka na eksport
Aktualne badania rynku

Warto czasami zrobić sobie taką branżową ankietę, że zobaczyć czy jesteśmy reprezentatywni dla całej populacji. Czy afera taśmowa, której dalszy ciąg miał miejsce wczoraj pogrąży cały rząd i zmieni naszą scenę polityczną jeszcze przed wyborami? Już niedługo dowiemy się wszyscy czego chcą Polacy, a póki co miejmy własny ogląd sytuacji i własne zdanie, a oczy i uszy szeroko otwarte.

 
PDF Drukuj Email
Laureat konkursu redakcji Builder
Tendencje sprzedaży

DRUTEX, największy w Europie producent okien i drzwi, po raz kolejny został wyróżniony tytułem Budowlana Firma Roku przyznawanym przez miesięcznik „Builder” za dynamiczny rozwój i pozycję osiągniętą na rynku. Jury wyróżniło również prezesa, Leszka Gierszewskiego, za efektywne zarządzanie, wizję biznesową i konsekwentną strategię działania, która zapewniła firmie pozycję lidera na rynku stolarki okienno-drzwiowej.

 
PDF Drukuj Email
Badanie Instytutu forsa na temat targów „fensterbau/frontale”
Aktualne badania rynku

Klienci źródłem wiedzy

Wenecja/Leinfelden-Echterdingen - (rp ) Targi są bardzo istotne, dlatego nie można z nich rezygnować; pobyt na stoisku Roto to dobrze zainwestowany czas. To wnioski z wyjątkowego, szeroko zakrojonego badania przeprowadzonego przez Instytut forsa na zlecenie firmy Roto. Berliński instytut badawczy przepytał 184 uczestników targów fensterbau/frontale 2014, z ponad 10 krajów Europy. Wyniki rozmów telefonicznych przeprowadzonych w kwietniu na podstawie ustrukturyzowanego katalogu pytań zostały przedstawione na początku listopada, podczas 9. Konferencji Prasowej Roto w Wenecji przez dr. Petera Matuschka. Analizując wyniki badania i porównując je do innych tego typu ankiet, kierownik Działu Badań Politycznych i Społecznych w Instytucie forsa wystawił „bardzo pozytywną ocenę” obecności Roto na targach.

 
PDF Drukuj Email
Lider szkła
Ranking firm

PRESS GLASS kolejny rok z rzędu okazał się liderem rynku stolarki w segmencie szyb zespolonych – potwierdzają to analizy przeprowadzone przez Centrum Analiz Branżowych (CAB) i przyznany w związku z tym tytuł „Lidera Rynku Stolarki 2014”.

Wyróżnienia zostały wręczone 18 września 2014 r., podczas uroczystej  gali w Warszawskim Centrum EXPO XXI, zorganizowanej przez CAB oraz magazyn „Forum Branżowe”. W badaniu brano pod uwagę przede wszystkim wyniki sprzedaży (za rok poprzedni) poszczególnych przedsiębiorstw z branży stolarki budowlanej. W kategorii „dostawca szyb zespolonych” tytuł „Lidera Rynku Stolarki” kolejny rok z rzędu otrzymała firma PRESS GLASS.

Centrum Analiz Branżowych to polska agencja badawcza, której główną specjalizacją są badania rynku stolarki budowlanej w Polsce oraz innych państwach Europy.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL