Aktualne badania rynku
PDF Drukuj Email
Ankieta - stolarka na eksport
BADANIA RYNKU - Aktualne badania rynku

Warto czasami zrobić sobie taką branżową ankietę, że zobaczyć czy jesteśmy reprezentatywni dla całej populacji. Czy afera taśmowa, której dalszy ciąg miał miejsce wczoraj pogrąży cały rząd i zmieni naszą scenę polityczną jeszcze przed wyborami? Już niedługo dowiemy się wszyscy czego chcą Polacy, a póki co miejmy własny ogląd sytuacji i własne zdanie, a oczy i uszy szeroko otwarte.

 
PDF Drukuj Email
Badanie Instytutu forsa na temat targów „fensterbau/frontale”
BADANIA RYNKU - Aktualne badania rynku

Klienci źródłem wiedzy

Wenecja/Leinfelden-Echterdingen - (rp ) Targi są bardzo istotne, dlatego nie można z nich rezygnować; pobyt na stoisku Roto to dobrze zainwestowany czas. To wnioski z wyjątkowego, szeroko zakrojonego badania przeprowadzonego przez Instytut forsa na zlecenie firmy Roto. Berliński instytut badawczy przepytał 184 uczestników targów fensterbau/frontale 2014, z ponad 10 krajów Europy. Wyniki rozmów telefonicznych przeprowadzonych w kwietniu na podstawie ustrukturyzowanego katalogu pytań zostały przedstawione na początku listopada, podczas 9. Konferencji Prasowej Roto w Wenecji przez dr. Petera Matuschka. Analizując wyniki badania i porównując je do innych tego typu ankiet, kierownik Działu Badań Politycznych i Społecznych w Instytucie forsa wystawił „bardzo pozytywną ocenę” obecności Roto na targach.

 
PDF Drukuj Email
Dilerzy stolarki mają głos
BADANIA RYNKU - Aktualne badania rynku

Ta ankieta daje namo dużo do myślenia.

Odpowiedzi jak odpowiedzi, ale ich skutki mogą być bardzo różne w zależności od interpretacji. Co nam szczególnie rzuciło się w oczy to fakt chyba niezrozumienia czym jest rękojmia i to, że trzeba na nowo renegocjować warunki z producentami okien i drzwi, gdyż w innym przypadku koszty napraw mogą pogrążyć niejeden salon stolarki.

 
PDF Drukuj Email
Osobowość roku 2013
BADANIA RYNKU - Aktualne badania rynku

„Osobowość Roku Branży Stolarki Budowlanej 2013” – Lista kandydatów!
Kliknij na dowolnego kandydata z listy poniżej,  a zostaniesz przeniesiony na stronę do głosowania "live". Trzeba zagłosować!


 
PDF Drukuj Email
Eksport stolarki bije rekordy
BADANIA RYNKU - Aktualne badania rynku

Eksport polskich okien i drzwi bije kolejne rekordy
O 12,8% zwiększył się w pierwszym półroczu 2013 roku eksport polskich okien i drzwi w porównaniu do analogicznego okresu minionego roku – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego. Największy wzrost odnotowali producenci wyrobów z drewna, dzięki czemu wartość ich eksportu była wyższa, aniżeli producentów okien i drzwi z PVC – dotychczasowych liderów eksportu polskiej stolarki otworowej.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL