PDF Drukuj Email
Ankieta - stolarka na eksport
BADANIA RYNKU - Aktualne badania rynku

Warto czasami zrobić sobie taką branżową ankietę, że zobaczyć czy jesteśmy reprezentatywni dla całej populacji. Czy afera taśmowa, której dalszy ciąg miał miejsce wczoraj pogrąży cały rząd i zmieni naszą scenę polityczną jeszcze przed wyborami? Już niedługo dowiemy się wszyscy czego chcą Polacy, a póki co miejmy własny ogląd sytuacji i własne zdanie, a oczy i uszy szeroko otwarte.

PROSZĘ KLIKNĄĆ NA OBRAZEK OBOK, ŻEBY GO POWIĘKSZYĆ

Druga część ankiety dotyczyła już stricte naszej branży i jej wyniki bardzo nas mobilizują i potwierdzają nasze przypuszczenia. Skoro ponad 60% stolarki wyjeżdża z Polski to trzeba zacząć działać na rzecz intensywniejszej promocji, ale także wspólnych działań lobbingowych i koordynacji spraw formalno-prawnych. Chcielibyśmy zaproponować Państwu coś co będzie korzystne tak dla eksporterów, jak i dla branży w ogóle. Pod koniec sierpnia w Zegrzu pod Warszawą odbędzie się X-ty jubileuszowy Konwent Stolarki, który w bardzo dużej części zostanie poświęcony eksportowi, ze szczególnym uwzględnieniem spraw prawnych, marketingu, poszukiwania i weryfikowania partnerów, montażu i zatrudniania za granicą, etc. Będzie to również okazja do spotkania z praktykami i znawcami eksportu (będą także eksperci-praktycy z naszej branży), ale także nowy początek czyli nowe otwarcie dotyczące organizacji i promocji polskich firm za granicą w najlepszym słowa tego znaczeniu.

Poświęcimy wiele czasu różnym rynkom zagranicznym w tym, w Europie, Kanadzie, Azji, USA (strefa wolnego handlu), ale nie zapomnimy o polskim rynku i jego nowym podziale w sensie udziału.

Jak zawsze nie zabraknie części praktycznej i tutaj szczególny ukłon w kierunku energooszczędnego budownictwa, w tym ślusarki aluminiowej i bardzo dużych przeszkleń. Będzie wiele pokazów, z których najbardziej spektakularny będzie z pewnością pokaz podnoszenia i pozycjonowania (z dokładnością do 2 mm) specjalistycznego sprzętu z przyssawkami i żurawiami i to na żywo. Gorący montaż i ekskluzywna stolarka będzie także obecna. Będzie także trochę relaksu na pięknym Zalewem Zegrzyńskim i być może nawet pokaz mody branżowej. Będzie się działo i już dziś zapraszamy do dokonywania wstępnych rezerwacji, gdyż przewidujemy tylko 150 uczestników w tym wielu znakomitych ekspertów od eksportu, prawa, marketingu, obsługi klienta, montażu, finansów, etc., etc.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszym XI-tym  Konwentem prosimy napisać zwrotnie "TAK" na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub proszę dzwonić pod nr 531-561-202. Zapraszamy!


 
Daryl Williams Jersey