ARCHIWUM BADANIE RYNKU
Drukuj Email
Ankieta prawdę nam powie
Aktualne badania rynku

Specjalna ankieta dla branży. Chcemy wiedzieć więcej, żeby być lepszym i skuteczniejszym dla Państwa. Prosimy o wypełnienie ankiety, dla wypełniających przewidziano kilka nagród do rozlosowania.

http://www.ankietka.pl/ankieta/93424/infooknopl-chcemy-sie-zmienic-specjalnie-dla-panstwa.html

 
PDF Drukuj Email
Ankieta branżowa
Aktualne badania rynku

Im więcej wiemy, tym lepiej działamy, tym bardziej jesteśmy skuteczni. Kolejne badanie, do którego link poniżej, ma na celu poznanie Państwa opinii na najbardziej aktualne tematy związane z naszą branżą, włącznie z badaniami, które ostatnio wywołały tyle emocji i różnych, czasami nawet skrajnych opinii. Czy można na Państwa liczyć? Zajmie to tylko 1 minutę - wszyscy jesteśmy ciekawi, chcemy wiedzieć co inni sądzą, jaką mają opinię - odpowiedzmy im - odpowiadając również sobie wypełniając krótką anonimową ankietę.Oto detale: http://moje-ankiety.pl/respond-16638.html

 

 

 
PDF Drukuj Email
Ankieta na wiosnę
Aktualne badania rynku

Czy chcecie Państwo wiedzieć jaki był I-szy kwartał w naszej branży i czy nasza branża rozwija się? Oto ciekawe, żeby nie powiedzieć inspirujące wyniki ankiety!

 
PDF Drukuj Email
Branża budowlana wychodzi na prostą
Aktualne badania rynku

Branża budowlana to dzisiaj poważna część rynku, nie tylko w kontekście powiązanego z nim rynku pracy, ale również w odniesieniu do gospodarki kraju, ponieważ zwiększające się zamówienia na prace remontowo-budowlane dają perspektywę podniesienia dochodów firm budowlanych (podmiotów prywatnych), a to stanowi jednocześnie przyczynek do pobudzania aktywności gospodarczej kraju w ujęciu całościowym.
Warto zauważyć, że jedna osoba zatrudniona w budownictwie tworzy 3-4 dodatkowe miejsca pracy w innych działach gospodarki, jak np. usługi, wytwarzanie materiałów i urządzeń dla budownictwa, wyposażenie mieszkań. Polska zawsze dysponowała znaczącym i liczącym się potencjałem budowlanym czy projektowym – niech za dowód posłuży choćby stale unowocześniania baza wyrobów oraz wykwalifikowana kadra (dość wspomnieć, że od dwóch lat jednym z najbardziej obleganych kierunków studiów na polskich uczelniach technicznych jest właśnie budownictwo).

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL