LOGOWANIE

NEWSLETTER

Nazwa:

Email:

Ranking firm
PDF Drukuj Email
Lider szkła
BADANIA RYNKU - Ranking firm

PRESS GLASS kolejny rok z rzędu okazał się liderem rynku stolarki w segmencie szyb zespolonych – potwierdzają to analizy przeprowadzone przez Centrum Analiz Branżowych (CAB) i przyznany w związku z tym tytuł „Lidera Rynku Stolarki 2014”.

Wyróżnienia zostały wręczone 18 września 2014 r., podczas uroczystej  gali w Warszawskim Centrum EXPO XXI, zorganizowanej przez CAB oraz magazyn „Forum Branżowe”. W badaniu brano pod uwagę przede wszystkim wyniki sprzedaży (za rok poprzedni) poszczególnych przedsiębiorstw z branży stolarki budowlanej. W kategorii „dostawca szyb zespolonych” tytuł „Lidera Rynku Stolarki” kolejny rok z rzędu otrzymała firma PRESS GLASS.

Centrum Analiz Branżowych to polska agencja badawcza, której główną specjalizacją są badania rynku stolarki budowlanej w Polsce oraz innych państwach Europy.

 
PDF Drukuj Email
Najstarsze strony w branży
BADANIA RYNKU - Ranking firm


Przedgląd najstarszych i najbardziej liczących się stron internetowych w branży stolarki ( dział budownictwo) czyli Top 50 według Google Rank!

 
PDF Drukuj Email
Najlepsi są wśród nas -wyniki Ankiety
BADANIA RYNKU - Ranking firm

Szanowni Państwo.

Zbliża się koniec roku, tak więc pora na podsumowania. Właśnie zakończyliśmy krótką ankietę na kilkudziesięcioosobowej próbie, dotyczącej Państwa percepcji, czyli spontanicznego postrzegania różnych producentów w branży stolarki. Wyniki chyba niewiele, jeżeli w ogóle, odbiegają od badań ilościowych, które czasami można znaleźć w różnych publikacjach i mediach branżowych. Czy te wyniki są zbieżne z Państwa percepcją?