PDF Drukuj Email
Prężna firma i świetne urządzenia
INNOWACJE - Nowe produkty


VIAVAC Polska s.c. jako prężnie działająca firma w dostarczaniu Państwu szerokiej gamy specjalistycznych urządzeń podciśnieniowych, takich jak przyssawki do płyt oraz szkła, przedstawia nowości jakie zostały wprowadzone do naszej oferty.   

NOWOŚĆ: Koła odbojowe na końcówkę CraneArm


 

CraneArm wyposażony w koła odbojowe umieszczone na końcu ramienia daje możliwość zabezpieczenia montowanego elementu przed uszkodzeniem.

 NOWOŚĆ: Lekki aluminiowy CraneArm

 


 

Standardowy CraneArm wykonany jest ze stali i waży 55 kg. Dlatego mamy dostępną lżejszą wersję ramienia teleskopowego wykonaną z aluminium o wadze 20 kg.
Poniewa
ż aluminium nie jest tak wytrzymałe jak stal, udźwig jest zmniejszony z 1.500 kg do 1.200kg oraz z 1.000 kg do 800 kg.

 

 

 

 


 

NOWOŚĆ: CladBoy compact ze zdalnym sterowaniem radiowym

Zastosowanie pilota daje możliwość zdalnego sterowania urządzeniem. Opcja ta została dodana z dwóch powodów. 

Płyty warstwowe często mocowane są do konstrukcji od wewnątrz, podczas gdy urządzenie znajduje się po stronie zewnętrznej.  

Sterowanie pilotem jest dużym ułatwieniem dla montażystów w przypadku kiedy montują płytę w układzie poziomym. W tym przypadku pilot pozwala zaoszczędzić czas w momencie odsysania po zainstalowaniu płyty. Gdyż niejednokrotnie sytuacja wymagała przemieszczenia platformy, na której znajdowali się pracownicy.

 

 NOWOŚĆ: Przyssawka GB2-4FLEX


 

GB2-4FLEX jest to nowa wersja GlassBoya z 4 długimi przyssawkami przesuwanymi na boki. Urządzenie to ma tę zaletę, że może być stosowane do montażu profilowanych paneli ściennych w poziomie i pionie do 10 m długości.

 

 

 

 

 

NOWOŚĆ: VIAVAC CounterBalancer

W wielu przypadkach, gdy okna  muszą być zainstalowane pod balkonem lub szkło na wewnętrznej stronie ramy okiennej  wtedy VIAVAC CounterBalancer będzie idealnym rozwiązaniem.
Jest to skuteczne narz
ędzie, w którym przeciwwaga umożliwia wykonywanie zadań podnoszenia wewnątrz budynku za pomocą dźwigu .

               

 Idealne połączenie:

VIAVAC GBX i CounterBalancer

Pierwsze prace z  VIAVAC CounterBalancer zostały niedawno pomyślnie zakończone.
Poni
żej przykładowy montaż szyby o wymiarach 2,5m na 3m i wadze prawie 300kg  pod wystającym okapem. CounterBalancer wraz z zawieszonym na dźwigu VIAVAC GBX było idealnym połączeniem aby wykonać zadanie. Dzięki temu połączeniu, projekt przeprowadzono w bezpieczny i szybki sposób.

   

 
Daryl Williams Jersey