Get Adobe Flash player

LOGOWANIE

NEWSLETTER

Nazwa:

Email:

Nowe technologie
PDF Drukuj Email
Szklane domy Pinusa
INNOWACJE - Nowe technologie

Marzenie o szklanych domach tliło się w głowach architektów już od początku XX wieku. Realne i powszechne wykorzystanie wielkoformatowych powierzchni nasiliło się w ciągu ostatniej dekady. Jest to wynik połączenia dwóch najważniejszych wymagań stawianych obecnie architekturze użytkowej: komfortu życia i powrotu do natury. Trend ten objawia się w stosowaniu naturalnych materiałów: szkła, kamienia i drewna. Wnętrza są otwarte, unika się podziałów pomieszczeń, doprowadza się jak najwięcej naturalnego światła. świetnym narzędziem do zrealizowania tej koncepcji jest stosowanie wielkoformatowych okien. Wraz z rozwojem techniki podniosły się też wymagania, jakie stawiamy naszej przestrzeni. Czy istnieje stolarka, która połączy w sobie design i funkcjonalność?

 
PDF Drukuj Email
Ognioodporne drzwi przeciwpożarowe - Doortrade
INNOWACJE - Nowe technologie

DOORTRADE Sp. z o.o. Sp. k. zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych rozwiązań przeciwpożarowych. Strategią firmy jest budowa silnej marki w segmencie sprzedaży drzwi przeciwpożarowych oraz technicznych. Oferta skierowana jest do Firm obsługujących Projekty budowlane jak i Dealerów zajmujących się zagadnieniem biernych oddzieleń przeciwpożarowych. Nie popadamy w rutynę, przełamujemy stereotypy...

 
PDF Drukuj Email
Drzwi balkonowe odporne na zacinający deszcz
INNOWACJE - Nowe technologie

Firma Roto – dostawca komponentów do produkcji stolarki – poszerzyła bogatą ofertę okuć okiennych o nowatorski zestaw, który zapewni drzwiom balkonowym odporność na zacinający deszcz. Wodoszczelność stanowi ogromne wyzwanie dla producentów stolarki.

 
PDF Drukuj Email
Spotkanie Partnerów Biznesowych AIB
INNOWACJE - Nowe technologie

Firma AIB, producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych, zorganizował uroczyste Spotkanie Partnerów Biznesowych. Podczas wydarzenia, które odbyło się w dniach 23-24 października 2014 roku w Hotelu Congress & SPA VILLA VERDE w Zawierciu, zaprezentowano nowy system montażowy w ofercie przedsiębiorstwa.

 
PDF Drukuj Email
GIGANT W PRODUKCJI LASERÓW WKRACZA DO POLSKI
INNOWACJE - Nowe technologie

Lasery nowej generacji typu fiber podbijają świat, ponieważ są o wiele tańsze w eksploatacji i o wiele bardziej wydajne niż tradycyjne lasery CO2. Na polskim rynku do dwóch głównych graczy dostarczających tę technologię (Bystronic i Trumpf), dołącza trzeci gigant: HAN'S LASER.
HAN'S LASER to jeden z największych na świecie producentów urządzeń laserowych, wykorzystywanych głównie w przemyśle produkcyjnym do spawania, grawerowania i cięcia. Do jego największych klientów należą m.in. Mercedes Benz GM, HITACHI czy APPLE.  Swój spektakularny sukces zawdzięcza właśnie innowacyjnym laserom typu fiber, które teraz dostarcza także polski dystrybutor – firma TECHJET.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL