PDF Drukuj Email
Ognioodporne drzwi przeciwpożarowe - Doortrade
INNOWACJE - Nowe technologie

DOORTRADE Sp. z o.o. Sp. k. zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych rozwiązań przeciwpożarowych. Strategią firmy jest budowa silnej marki w segmencie sprzedaży drzwi przeciwpożarowych oraz technicznych. Oferta skierowana jest do Firm obsługujących Projekty budowlane jak i Dealerów zajmujących się zagadnieniem biernych oddzieleń przeciwpożarowych. Nie popadamy w rutynę, przełamujemy stereotypy...
Firma DOORTRADE jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce Firmy Andreu Barbera, lidera na rynku hiszpańskim w produkcji stalowych płaszczowych drzwi przeciwpożarowych. Wprowadzilła na rynek polski nową jakość w segmencie drzwi przeciwpożarowych, a dbałość o szczegóły oraz indywidualne podejście do Klienta pozwala nam czuć się wyróżnionymi na rynku.

Drzwi ppoż.
Podstawowym elementem oferty są drzwi ppoż. Firma oferuje zarówno drzwi stalowe jak i drzwi drewniane przeciwpożarowe firmy Porta i zaspokaja potrzeby naszych klientów kompleksowo, dlatego uzupełniła też asortyment o okucia drzwiowe, samozamykacze oraz wiele innych atrakcyjnych rozwiązań. Oferta na zabezpieczenia przeciwpożarowe, w tym stalowe i drewniane drzwi ppoż skierowana jest do klientów z całej Polski. Firma obsługuje inne podmioty z Warszawy, Krakowa, Poznania, Łodzi, Szczecina, Wrocławia oraz pozostałych miast i miejscowości zachęcając do przeanalizowania kompleksowej oferty, która na pewno będzie interesująca oraz atrakcyjna.


online rezept diazepam Deutschland tavor kaufen rezeptfrei