Ochrona przed słońcem
PDF Drukuj Email
Roletki międzyszybowe zasilane bateriami słonecznymi
INNOWACJE - Ochrona przed słońcem

Wyobraźmy sobie lekką, prostą w obsłudze osłonę okienną, pomagającą utrzymać komfort cieplny pomieszczenia, zasilaną energią słoneczną… Teraz te marzenia urzeczywistnia firma OknoPlus, która wprowadziła do swojej oferty nowość - roletkę międzyszybową. Dzięki zastosowaniu baterii słonecznych za sprawą jednego naciśnięcia możemy kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia.

 
PDF Drukuj Email
Breeam czyli szkło certyfikowane
INNOWACJE - Ochrona przed słońcem

Ochrona przed oślepiającym blaskiem słońca w budynkach zrównoważonych

Ochrona przed oślepiającym blaskiem słońca jest jednym z 13 kryteriów ocenianych w ramach kategorii „Zdrowie i komfort” w procesie certyfikacji BREEAM. Dobór odpowiednich rozwiązań eliminujących to zjawisko i umożliwiających użytkownikom regulację dostępu promieni słonecznych do pomieszczeń zwiększa szanse uzyskania dodatkowych punktów w certyfikacji BREEAM.

 
PDF Drukuj Email
Anwis na Budmie, było ładnie i i nowocześnie
INNOWACJE - Ochrona przed słońcem

Firma ANWIS na Budmie 2011, warto zobaczyć! Stoisko   targowe  firmy   ANWIS,  jako   jedno   z  najciekawszych,  odwiedził  gość  specjalny targów Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk.

 
PDF Drukuj Email
Murów będzie szklany
INNOWACJE - Ochrona przed słońcem

Na początku września tego roku ruszyły prace budowlane przy budowie nowej siedziby Vitroterm-Murów SA. Zaprojektowany przez pracownię architektoniczną ARCH-STUDIO z Opola biurowiec zaprojektowany został z myślą połączenia dużej ilości szkła i aluminium .

Zaplanowano w nim , poza nowoczesnymi powierzchniami biurowymi, miejsce na centrum szkoleniowe dla producentów stolarki okiennej i drzwiowej oraz na ekspozycję szerokiej gamy produktów ze szkła produkowanych przez Vitroterm- Murów SA. Obiekt został umiejętnie wkomponowany w teren Stobrawskiego Parku Krajobrazowego otaczającego Murów .Planowane zakończenie cyklu inwestycyjnego przewidywane jest na początek 2012 roku .

piątek, 24 września 2010 18:20
 
PDF Drukuj Email
Okna dachowe i rolety
INNOWACJE - Ochrona przed słońcem

Dobra roleta chroni przed słońcem i ... złodziejami

Odpowiednio dobrana do naszych potrzeb roleta zewnętrzna będzie nie tylko ozdobą domu, ale przede wszystkim uczyni z niego „twierdzę”, do której nie ma wstępu ani złodziej, ani wiatr i mróz, ani niepożądany promień słońca.
Rolety zewnętrzne mogą być wykonane z różnych materiałów (między innymi stali, PCW czy drewna), ale zdecydowanie najpopularniejsze są rolety o pancerzu z aluminium. Co do tego zgodne są wszystkie firmy, które na kolejnych stronach zaprezentowały po kilka produktów ze swojej oferty, zaznaczając, iż są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.

 
Więcej artykułów…
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey