Bramy, rolety, systemy
PDF Drukuj Email
SmartConnected - nowość od firmy Wiśniowski
NOWOŚCI - Bramy, rolety, systemy

Inteligentne rozwiązania dla twojego domu

Rozwój technologii inteligentnych otworzył kolejny etap w procesie ewolucji branży budowlanej. Urządzenia takie jak brama garażowa, brama wjazdowa czy drzwi zyskują inne funkcjonalności i zapewniają nową przydatność w określonych sytuacjach. Inteligentne rozwiązania ułatwiają życie, a każdy, kto nawet w minimalnym stopniu je wykorzystuje, nie chce z nich rezygnować, a nawet rozszerza ich zastosowanie na kolejne urządzenia. Dom jest szczególnym miejscem wykorzystania rozwiązań inteligentnych. Nowoczesny dom ma być zawsze „pod ręką”, a sterowanie jego rozmaitymi funkcjami – od światła począwszy, przez muzykę i obraz, aż po temperaturę i otwieranie bram i drzwi – powinno być intuicyjne. Ważną zaletą rozwiązań inteligentnych jest ich bezprzewodowość i brak konieczności ingerencji instalacji w ścianę, co daje pełną swobodę projektowania. Ponadto zastosowanie zaawansowanych technik zwiększających odporność systemów na celowe próby zakłócania transmisji radiowej czyni je bezpiecznymi pod każdym względem.

 
Drukuj Email
Elite Exte XT – mariaż tradycji i innowacji
NOWOŚCI - Bramy, rolety, systemy

Finał programu Innowacyjne Rozwiązania VIP 2017 już za nami. Oficjalne wręczenie nagród odbyło się podczas XVI Konwentu Stolarki w Gniewie. Jednym z wyróżnionych produktów jest nowy system skrzyń roletowych EXTE EliteXT.
To zwieńczenie wieloletnich prac firmy, które łączy w sobie to, co najlepsze: prostotę, funkcjonalność, a jednocześnie innowację. System wychodzi naprzeciw tendencjom współczesnej architektury. Duże okna skierowane są na południe dla pozyskania energii słońca w pasywny sposób. Ze względu na wielkość i termikę wymagają osłon zewnętrznych. Najważniejszą zaletą systemu EXTE EliteXT jest zmienne położenie otworu rewizyjnego, co umożliwia stosowanie z każdym rodzajem okien (w tym HST) i w każdej konstrukcji ścian.

 
Email
Krispol ma nową bramę pod nazwą VENTE
NOWOŚCI - Bramy, rolety, systemy

KRISPOL- wiodący producent kompletu stolarki dla domu: bramy garażowej, okien, rolet, drzwi i żaluzji fasadowych, wprowadził do oferty nową bramę VENTE K2 RCS 60 na bazie profili z wąskim przetłoczeniem z panelami o grubości 60 mm. To kolejny produkt w ofercie KRISPOL, który odpowiada potrzebom domów energooszczędnych, osiągając współczynnik przenikania ciepła U na poziomie U=0,9 [W/m2K] dla bramy o wymiarach 5000x2500 mm.


 
Drukuj Email
Nowość! Najcieplejsza brama segmentowa na rynku
NOWOŚCI - Bramy, rolety, systemy


Grupa PETECKI wprowadza na rynek nową bramę segmentową  PETECKI Future 80. Jest to jedyna brama segmentowa na rynku z panelem o grubości 80 mm. Wprowadzenie do asortymentu nowej bramy segmentowej sprawiło, że oferta marki stała się jeszcze bardziej kompleksowa. Co zatem wyróżnia nową bramę segmentową.

 
Drukuj Email
PRIME – doskonałość pokryta złotem
NOWOŚCI - Bramy, rolety, systemy

Brama PRIME, najbardziej luksusowy model w ofercie firmy WIŚNIOWSKI, została wyróżniona Złotym Medalem MTP 2016. Po wnikliwej ocenie, eksperci Międzynarodowych Targów Poznańskich uznali, że ta nowa brama reprezentuje najwyższy poziom jakości idący w parze z innowacjami, które czynią z niej model absolutnie wyjątkowy na polskim rynku. Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród tego typu w Polsce. Nic więc dziwnego, że zdobyła ją brama PRIME marki WIŚNIOWSKI.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL