ARCHIWUM NOWOŚCI
Drukuj Email
Zapraszamy na XIX Konwent do Sandomierza
Okna


Sezon w stolarce kończymy 7 grudnia , dlaczego? Dlatego, że czas już na podsumowania, na premie, na odpoczynek i prezenty, a także na uśmiech, refleksję i dobre perspektywy. Święta tuż, tuż - będzie co świętować, również z nami. XIX Konwent Stolarki już za 23 dni, a będzie to konwent specjalny, gdyż poruszymy sprawy, które jeszcze nie były poruszane. Będą niespodzianki i niezwykła możliwość odwiedzenia huty szkła światowego giganta, który zaprosił wszystkich naszych uczestników. To będzie hit spotkania branżowego producentów, dostawców komponentów i oczywiście salonów stolarki. Konwent Stolarki odbędzie się w dn. 7-8 grudnia 2017 roku.

 
PDF Drukuj Email
Promocja firmy Petecki
Okna

Nowa promocja Grupy Petecki „Wygoda i design za 1 zł” !!!

 
PDF Drukuj Email
Konwent w Bochni
Okna

Mobilna Akademia Stolarki VIP zaprasza na XI Konwent Stolarki, który odbędzie się w dn. 11-12 grudnia w Bochni k/ Krakowa. Więcej szczegółów pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod nr telefonu 531 561 202. Serdecznie zapraszamy na 2 dni praktyki i wymiany doświadczeń. Ważna informacja - istnieje możliwość odwiedzenia jednej z najlepszych fabryk w Polsce, firmy Wiśniowski. Tylko dla tych, którzy wcześniej zadeklarują swój udział w Konwencie

 
Drukuj Email
10-ty Konwent Stolarki 2015
Okna

StolarkaVIP jako reprezentant naszej branży i jej czynny uczestnik postanowiliśmy podjąć się inicjatywy, która jest potrzebna, oczekiwana, a może nawet konieczna w kontekście zachodzących zmian w branży stolarki. Koniunktura na stolarkę w Polsce zgodnie z analizami rynku będzie średnia, a może nawet pogarszać się począwszy od tego roku. Jest to związane z planowaną większą emigracją młodych ludzi, pogorszeniem się warunków zaciągania kredytów, umiarkowanym wzrostem gospodarczym i słabą stymulacją budownictwa.

 
PDF Drukuj Email
Grill pomiarowy w CTO
Okna

Przed nami kolejna - IV edycja GRILLA POMIAROWEGO, którego gospodarzem jest Zespół Laboratoriów Badań Środowiskowych CTO S.A. i na który mamy przyjemność zaprosić naszych obecnych i przyszłych Klientów.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey