Maszyny
PDF Drukuj Email
Nowa generacja manipulatorów do okien i przyssawek do szyb
NOWOŚCI - Maszyny

Firma Uplifter wprowadza w tym roku na rynek manipulator do szyb i okien nowej generacji o nazwie Glaslifter Glassworker GW 625 Outdoor.
Zaprojektowane  i wdrożone przez firmę Uplifter urządzenie umożliwia montaże szyb i okien wielkogabarytowych w trudno dostępnych miejscach dzięki najnowocześniejszej technologii.

 
PDF Drukuj Email
Duże przeszklenia i co dalej? Viavac
NOWOŚCI - Maszyny

Montaż szkła – przyssawki do szyb.

Duże przeszklenia od kilku lat wiodą prym wśród trendów w nowoczesnym budownictwie. Dużo światła, minimalizm, estetyka. To główne powody dla których konsumenci decydują się na szklane ściany. Projekt sporządzony przez architekta jest satysfakcjonujący dla klienta i wydaje się łatwy do realizacji. Jednak montaż nie jest już taki prosty.

 
PDF Drukuj Email
Pozbud dozbraja się w nowe maszyny
NOWOŚCI - Maszyny

Spółka Akcyjna z Poznania, producent okien i drzwi z drewna, firma Pozbud SA, jeszcze bardziej unowocześnił i wzbogacił swój park maszynowy i zakupił bardzo wydajną, i jedną z niewielu spotykanych w Europie, linię produkcyjną do produkcji: uwaga! drzwi wewnętrznych!  Nowym produktem firmy POZBUD będą więc drzwi wewnętrzne ramiakowo-płycinowe oraz płytowe - obie kategorie będą dostępne zarówno w wersji bezprzylgowej jak i przylgowej - mówi Paweł Rachowiak, technolog firmy Pozbud SA.

 
PDF Drukuj Email
Felder ma znakomite doświadczenie
NOWOŚCI - Maszyny

Nasze doświadczenie – Państwa decyzja bez ryzyka!
Od ponad 50 lat zajmujemy się konstruowaniem, produkcją oraz sprzedażą pierwszorzędnych obrabiarek do drewna. Dzisiaj obrabiarki firmy Felder należą do najczęściej kupowanych. W skali światowej. Nasze rozwiązania podnoszą Państwa zyski!  Indywidualnie skrojony koncept obrabiarki oraz dbałość o klienta w wydaniu firmy Felder zapewnia wyższą produktywność oraz dochodowość w rzemiośle i przemyśle. Sprawdźcie – jesteśmy kompetentnym partnerem dla Państwa.

 
Daryl Williams Jersey