Okna
PDF Drukuj Email
Przełom w walce ze smogiem - nawiewniki
NOWOŚCI - Okna

Zbliżający się okres zimowy nie nastraja nas pozytywnie nie tylko z powodu niskiej temperatury czy krótkiego dnia. Największym problemem okazuje się smog, który realnie zagraża naszemu życiu i zdrowiu. Tu i teraz możemy zmniejszyć jego szkodliwe działanie filtrując powietrze dostające się do domu. Jako jedyni z tak innowacyjnym rozwiązaniem przychodzą krakowskie przedsiębiorstwa - Oknoplast oraz Brevis - wprowadzając nawiewniki, które filtrują do 98% najbardziej niebezpiecznych dla zdrowia cząsteczek smogu PM10. W ten sposób zanieczyszczone powietrze nie przenika do wnętrza pomieszczenia.

Wpisany przez Administrator
piątek, 10 listopada 2017 12:34
 
PDF Drukuj Email
Najwygodniejsze wyjście na taras
NOWOŚCI - Okna

Jak wybrać drzwi tarasowe?
Coraz częściej w domach montujemy duże i spektakularne przeszklenia w postaci drzwi balkonowych lub tarasowych. Nic w tym dziwnego – w końcu dzięki temu do naszych wnętrz wpada więcej światła. Jednak zanim zdecydujemy się na to rozwiązanie, warto zastanowić się nad funkcjonalnością i wygodą użytkowania. 

 
PDF Drukuj Email
Nowe, trzyszybowe okno dachowe VELUX do łazienki i kuchni
NOWOŚCI - Okna

Energooszczędne, trzyszybowe, odporne na wilgoć i w przystępnej cenie – to główne zalety nowego okna dachowego VELUX GLU, które dostępne jest w podstawowej ofercie firmy od kwietnia.

 
PDF Drukuj Email
Nowe okno PVC na świat ...o zapachu drewna
NOWOŚCI - Okna

Europejska, a może  nawet światowa premiera okna w... Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Tego jeszcze nie było! A był to marketingowy majstersztyk i móiwmy to z całym przekonaniem, gdyż osobiście uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu i rozmawialiśmy osobiście z uczestnikami, ale przede wszystkim z Panem Prezesem Plackiem i innym waznymi osoboami w firmie. Mieliśmy wiele pytań i na wiel z nich uzuskaliśmy odpowiedź. Oknoplast chce być marką globalną! Robiąc takie show, na najwyższym światowym sądzić należy, że firma już dawna wyszła poza zwykłe standardy, a nawet stworzyła swój własny, unikalny standard promcji: firmy, produktu i Polski.

 
PDF Drukuj Email
Absolutna nowość na eksport
NOWOŚCI - Okna

Energeto 5000 view na ramie renowacyjnej.
 
Jako  pierwsza  frma  w  Polsce  wykonaliśmy okno  w  najnowszym systemie firmy  Aluplast  –  energeto 5000  view  na  ramie renowacyjnej  mającej  zastosowanie na  rynku  włoskim  oraz  francuskim.  Dzięki  zastosowaniu  innowacyjnych  technologii  została  całkowicie  usunięta  jedna  z  poważnych barier  na  drodze  dalszego  postępu w dziedzinie energooszczędnych konstrukcji okna, które powodowało   pogorszenie  ich  termiki.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey