Okna
PDF Drukuj Email
Najwygodniejsze wyjście na taras
NOWOŚCI - Okna

Jak wybrać drzwi tarasowe?
Coraz częściej w domach montujemy duże i spektakularne przeszklenia w postaci drzwi balkonowych lub tarasowych. Nic w tym dziwnego – w końcu dzięki temu do naszych wnętrz wpada więcej światła. Jednak zanim zdecydujemy się na to rozwiązanie, warto zastanowić się nad funkcjonalnością i wygodą użytkowania. 

 
PDF Drukuj Email
Nowe, trzyszybowe okno dachowe VELUX do łazienki i kuchni
NOWOŚCI - Okna

Energooszczędne, trzyszybowe, odporne na wilgoć i w przystępnej cenie – to główne zalety nowego okna dachowego VELUX GLU, które dostępne jest w podstawowej ofercie firmy od kwietnia.

 
PDF Drukuj Email
Nowe okno PVC na świat ...o zapachu drewna
NOWOŚCI - Okna

Europejska, a może  nawet światowa premiera okna w... Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Tego jeszcze nie było! A był to marketingowy majstersztyk i móiwmy to z całym przekonaniem, gdyż osobiście uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu i rozmawialiśmy osobiście z uczestnikami, ale przede wszystkim z Panem Prezesem Plackiem i innym waznymi osoboami w firmie. Mieliśmy wiele pytań i na wiel z nich uzuskaliśmy odpowiedź. Oknoplast chce być marką globalną! Robiąc takie show, na najwyższym światowym sądzić należy, że firma już dawna wyszła poza zwykłe standardy, a nawet stworzyła swój własny, unikalny standard promcji: firmy, produktu i Polski.

 
PDF Drukuj Email
Absolutna nowość na eksport
NOWOŚCI - Okna

Energeto 5000 view na ramie renowacyjnej.
 
Jako  pierwsza  frma  w  Polsce  wykonaliśmy okno  w  najnowszym systemie firmy  Aluplast  –  energeto 5000  view  na  ramie renowacyjnej  mającej  zastosowanie na  rynku  włoskim  oraz  francuskim.  Dzięki  zastosowaniu  innowacyjnych  technologii  została  całkowicie  usunięta  jedna  z  poważnych barier  na  drodze  dalszego  postępu w dziedzinie energooszczędnych konstrukcji okna, które powodowało   pogorszenie  ich  termiki.

 
PDF Drukuj Email
System V82 Modern Design nagrodzony
NOWOŚCI - Okna

System V82 Modern Design „Odkryciem Roku” w konkursie „Laur Klienta”
Najnowszy system okienny Vetrex - V82 Modern Design – został wyróżniony nagrodą dla  innowacyjnych nowości produktowych o wysokim potencjale sprzedażowym.
System okienny V82 Modern Design, wprowadzony na rynek w marcu bieżącego roku przez pomorskiego producenta stolarki premium – Vetrex, został okrzyknięty „Odkryciem Roku” w tegorocznej edycji konkursu „Laur Klienta”. W ofercie Vetrex jest to już trzeci produkt wyróżniony tym prestiżowym godłem. Tytuł „Odkrycie Roku” w latach ubiegłych został też przyznany systemom V70 Optimal Black i VR90 Synergy.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL