Produkty w promocji
PDF Drukuj Email
Somfy - nowe produkty
NOWOŚCI - Produkty w promocji

Oximo 40 Wire Free RTS – OPIS PRODUKTU
W zależności od potrzeb ochłodzi lub ogrzeje mieszkanie, zapewni większe bezpieczeństwo i nie zawiedzie Cię bez względu na warunki pogodowe. Zestaw Oximo 40 Wire Free to autonomiczny i kompletny zestaw napędowy do rolet zewnętrznych.
W skład zestawu wchodzą napęd, panel słoneczny i akumulator. Dzięki temu każdy użytkownik otrzymuje kompletny pakiet do obsługi rolet zewnętrznych w swoim domu.

 
PDF Drukuj Email
Vetrex w promocji
NOWOŚCI - Produkty w promocji

Energooszczędne systemy Vetrex V82 i V82 Black Design z wiosennym rabatem
Do końca maja stolarkę wykonaną w systemach V82 i V82 Black Design zakupić można w atrakcyjnie obniżonych cenach. 82-milimetrowe systemy okienne charakteryzują się wyjątkowo korzystnym stosunkiem ceny do funkcjonalności - stąd cieszą się one rosnącą popularnością wśród inwestorów indywidual-nych, poszukujących niezawodnych okien o doskonałych parametrach w zakresie energoosz-czędności.

 
Drukuj Email
Petecki - nowa promocja
NOWOŚCI - Produkty w promocji

Nowa promocja Grupy PETECKI !!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nowej promocji Grupy PETECKI „WIĘCEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ”, która trwać będzie od 7 maja 2016 roku do 1 lipca 2016 roku.

 
Drukuj Email
Specjalna oferta na 20-te urodziny
NOWOŚCI - Produkty w promocji

Okna z widokiem na wymarzone wakacje

Startuje urodzinowa promocja OKNOPLAST. Jubileuszowa promocja firmy to szansa na zakup okien na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Promocja będzie trwać przez całe wakacje, czyli aż 3 miesiące, w trakcie których firma co tydzień rozdawać będzie vouchery na wczasy w dowolnie wybranym miejscu wraz z kieszonkowym. W tym roku firma obchodzi jubileusz 20-lecia działalności. Firma postanowiła wykorzystać tę okazję do przygotowania niecodziennej promocji, opartej o pakiety flagowych modeli okien wraz z ich dodatkowym wyposażeniem, które w pełni dopasowano do potrzeb kupujących. Klienci mogą wybrać spośród następujących pakietów: Ciepły dom, Bezpieczny dom oraz Piękny dom.

 
PDF Drukuj Email
Gotówka i bilety wpadają przez okna VELUX
NOWOŚCI - Produkty w promocji

Od 1-go czerwca br. rozpoczęła się „Promocja, która wpada w okno”. Klienci, którzy kupią okna firmy VELUX, otrzymają premię za ich zakup o wartości nawet 600 zł. Będą rywalizować również o bilety na mecze Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn, których firma jest również tytularnym sponsorem.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL