Produkty w promocji
PDF Drukuj Email
Dokumenty prawne dla branży stolarki
NOWOŚCI - Produkty w promocji

Ważne dokumenty prawne dla branży stolarki - bez kar, bez reklamacji, bez problemu!

Nikt nie może dobrze i prawidłowo prowadzić swój biznes bez dostosowania się do wymogów prawa, do regulacji, do ustaw i ciągłych zmian np.. dotyczących prawa konsumenckiego i od maja prawa dotyczącego ochrony danych osobowych. Są też takie kwestie jak rękojmia, gwarancja, prawo podatkowe czy finansowe, które musimy bardzo rzetelnie wykonywać. Mamy dla państwa bardzo dobrą wiadomość. Mamy wszystkie konieczne dokumenty prawne, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i zachodzącym zmianom. Mamy coś co jest nie tylko potrzebne, ale konieczne do właściwego i bez stresowego prowadzenia działalności.

 
PDF Drukuj Email
Somfy - nowe produkty
NOWOŚCI - Produkty w promocji

Oximo 40 Wire Free RTS – OPIS PRODUKTU
W zależności od potrzeb ochłodzi lub ogrzeje mieszkanie, zapewni większe bezpieczeństwo i nie zawiedzie Cię bez względu na warunki pogodowe. Zestaw Oximo 40 Wire Free to autonomiczny i kompletny zestaw napędowy do rolet zewnętrznych.
W skład zestawu wchodzą napęd, panel słoneczny i akumulator. Dzięki temu każdy użytkownik otrzymuje kompletny pakiet do obsługi rolet zewnętrznych w swoim domu.

 
PDF Drukuj Email
Vetrex w promocji
NOWOŚCI - Produkty w promocji

Energooszczędne systemy Vetrex V82 i V82 Black Design z wiosennym rabatem
Do końca maja stolarkę wykonaną w systemach V82 i V82 Black Design zakupić można w atrakcyjnie obniżonych cenach. 82-milimetrowe systemy okienne charakteryzują się wyjątkowo korzystnym stosunkiem ceny do funkcjonalności - stąd cieszą się one rosnącą popularnością wśród inwestorów indywidual-nych, poszukujących niezawodnych okien o doskonałych parametrach w zakresie energoosz-czędności.

 
Drukuj Email
Petecki - nowa promocja
NOWOŚCI - Produkty w promocji

Nowa promocja Grupy PETECKI !!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nowej promocji Grupy PETECKI „WIĘCEJ KUPUJESZ, WIĘCEJ ZYSKUJESZ”, która trwać będzie od 7 maja 2016 roku do 1 lipca 2016 roku.

 
Drukuj Email
Specjalna oferta na 20-te urodziny
NOWOŚCI - Produkty w promocji

Okna z widokiem na wymarzone wakacje

Startuje urodzinowa promocja OKNOPLAST. Jubileuszowa promocja firmy to szansa na zakup okien na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Promocja będzie trwać przez całe wakacje, czyli aż 3 miesiące, w trakcie których firma co tydzień rozdawać będzie vouchery na wczasy w dowolnie wybranym miejscu wraz z kieszonkowym. W tym roku firma obchodzi jubileusz 20-lecia działalności. Firma postanowiła wykorzystać tę okazję do przygotowania niecodziennej promocji, opartej o pakiety flagowych modeli okien wraz z ich dodatkowym wyposażeniem, które w pełni dopasowano do potrzeb kupujących. Klienci mogą wybrać spośród następujących pakietów: Ciepły dom, Bezpieczny dom oraz Piękny dom.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey