Szkło i szyby
PDF Drukuj Email
Magiczne szkło firmy Dorma
NOWOŚCI - Szkło i szyby

DORMA oferuje inteligentne rozwiązania elastycznego zarządzania przestrzenią. Dzięki panelom jezdnym Magic Glas można w każdym momencie zmienić przejrzystość ściany – po prostu trzeba wcisnąć przycisk lub użyć pilota. 

 
PDF Drukuj Email
Super jumbo - szyby XXI wieku
NOWOŚCI - Szkło i szyby

PRESS GLASS, specjalizujący się w produkcji szyb dla budownictwa, rozszerzyła ofertę o szyby w większych rozmiarach. Przedsiębiorstwo dostosowało swoje linie produkcyjne do wytwarzania szyb zespolonych i pojedynczych, w tym np. hartowanych i laminowanych, w wymiarze 7000 x 3200 mm.

 
PDF Drukuj Email
Szkło, które się nie poci w szybach
NOWOŚCI - Szkło i szyby

Guardian wprowadził do swojej oferty innowacyjne szkło antykondensacyjne LM Dry, które swoją premierę miało podczas niedawnych  prestiżowych targów Glasstec. Nowatorska powłoka pozwala skutecznie zredukować zjawisko kondensacji pary wodnej na zewnętrznej szybie okna, a przy tym zapewnia nieskazitelną przejrzystość i niezwykłą łatwość utrzymania w czystości.

 
PDF Drukuj Email
Saint Gobain w Dusseldorfie 2014
NOWOŚCI - Szkło i szyby

Zakończyła się kolejna edycja targów Glasstec w Düsseldorfie, będących największym na skalę europejską wydarzeniem w branży szklarskiej. Podczas wydarzenia firma Saint-Gobain Glass po raz kolejny potwierdziła swoją pozycję lidera innowacji w branży, prezentując całą gamę nowatorskich rozwiązań i koncepcji.

 
PDF Drukuj Email
Hartowalne panele dekoracyjne
NOWOŚCI - Szkło i szyby

NSG Group, producent szkła marki Pilkington, wprowadził do swojej oferty nowy produkt: Spandrel Glass Powlekany Pro T. Trzy rodzaje hartowalnych szklanych paneli na pasy międzyokienne, dopasowane do wybranych typów wysokoselektywnego szkła przeciwsłonecznego Pilkington Suncool™, mogą być teraz hartowane przez niezależnych przetwórców szkła.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey