Szkolenia
PDF Drukuj Email
XVII Konwent Stolarki w Białymstoku - Ignorantia legis non excusat
NOWOŚCI - Szkolenia

XVII Konwent Stolarki w Białymstoku - Ignorantia legis non excusat

Po dwuletniej przerwie powracamy do stolicy Podlasia i stolarskiego zagłębia, czyli do Białegostoku. Głównym tematem najbliższej konferencji będzie prawo, stąd tytuł: Nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności. Jaki płynie z tego wniosek? Bardzo prosty: najlepiej znać prawo i najlepiej go przestrzegać.Wszyscy wszystko wiedzą… czy aby na pewno?

To proste zdanie stanowi dobrą, lecz niestety trochę negatywną charakterystykę naszej branży. Organizacja tak dużych przedsięwzięć jakimi są nasze konferencje wymaga sporo wysiłku, długich przygotowań i przede wszystkim kontaktu z klientem, czyli z Państwem. Niestety, spora część naszej branży to ludzie, którzy z poszerzaniem horyzontów, rzetelną i profesjonalną sprzedażą nie chcą mieć nic wspólnego. Na hasło: spotkanie branżowe, szkolenie, zmiany w prawie, innowacja reagują alergicznie i nerwowo. Prawda jest taka, że czasy się zmieniły. Stolarka to jedna z najbardziej rozwojowych branż i stary model sprzedaży przestaje powoli funkcjonować. Im prędzej się z tym pogodzimy, tym lepiej.
W przeciwnym wypadku możemy wypaść z bardzo konkurencyjnego rynku. Warto nabrać trochę pokory i poszerzać swoje kompetencje. Najlepiej wiedzą o tym stali bywalcy naszych konferencji.

Prawo, prawo i jeszcze raz prawo

Nieodłączny element każdego Konwentu. Można powiedzieć, że bez prawnika nie ma konferencji. Dlaczego tak jest? Bo znajomość prawa i respektowanie go to podstawa dobrze funkcjonującej firmy.  Nieznajomość prawa w żadnym razie nie zostanie uwzględniona przez organy egzekucyjne za usprawiedliwienie. W związku z kolejnymi zmianami prawnymi postanowiliśmy najbliższy Konwent oprzeć w większości na prawodawstwie.

Porozmawiamy m.in. o:

•zmianach w prawie budowlanym, które weszły w życie od 1 stycznia 2017 roku
•zaleceniach dotyczących znakowania wyrobów budowlanych
•konsekwencjach wynikających ze zmian dotyczących produkcji, sprzedaży i dystrybucji produktów stolarki bez wymaganych dokumentów
•odwrócony VAT w kontraktach z deweloperami i innymi inwestorami Polska stolarka w 2017r.

Jak zmieni się branża w przeciągu najbliższych miesięcy? Na czym będzie się opierać? Przede wszystkim na prawie, ale samo przestrzeganie prawa nie wystarczy  do odniesienia sukcesu i zwiększenia zysków. Dlatego chcemy skupić się na elementach, które są wg nas (i nie tylko) najważniejsze w tej gałęzi gospodarki. Porozmawiamy zatem o ciepłym montażu, innowacji, eksporcie i nietypowym podejściu do obsługi klienta.

•Czy wiesz jakie masz przywileje, nowe możliwości i jak je wykorzystać w procesie wprowadzania produktów do obrotu poza granicami Polski?
•Czy eksportujesz stolarkę, chemię budowlaną, akcesoria, robociznę, etc. np. do Niemiec?
•Czy wiesz jak skutecznie działać za granicą, jak pozyskiwać nowych partnerów handlowych, jak ich weryfikować i jak ich utrzymać?
•Czy wiesz jak, gdzie i z czego szkolić siebie i swoich pracowników, żeby nie była to sztuka dla sztuki i żeby nie marnować czasu i pieniędzy?
•Czy masz złe doświadczenia z dostawcami, z klientami, z producentami czy stosujesz mediacje, czy zdajesz się na wyroki sądów powszechnych?
•Czy wiesz jak skutecznie konkurować z innymi podmiotami w naszej branży w Polsce i zagranicą? Może czas na specjalizację.
•Czy wiesz, jak wyglądają najlepsze rozwiązania branży stolarki w 2017 roku, które dotyczą systemów IT, maszyn, produktów, komponentów i innych rozwiązań?
•Czy wierzysz, że rozpoczęty rok będzie rokiem funkcjonalnej, szczelnej, ciepłej i zdrowej stolarki i okna/drzwi/ montaż/akcesoria zdrożeją o 10-15%?

Jeśli nie znasz odpowiedzi na większość pytań, to znak, ze powinieneś uczestniczyć w naszym spotkaniu branżowym. Konwent Stolarki to dawka fachowej wiedzy, zastrzyk twórczej energii i możliwość poszerzenia bazy kontaktów. Zapraszamy! Szczegóły?

Proszę o kontakt pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod nr 531 561 202

 
PDF Drukuj Email
Szkolenia szyte na miarę dla branży stolarki
NOWOŚCI - Szkolenia

Dlaczego warto się szkolić?

Taki artykuł powinniśmy napisać już dawno temu (w końcu jesteśmy specjalistami od szkoleń w branży stolarki otworowej), ale jak to mówią: lepiej późno niż wcale. Zbliża się XV Konwent Stolarki, więc okazja jest idealna. Odpowiemy w nim na pytanie, które często słyszymy od potencjalnych klientów, czyli tytułowe – Dlaczego warto się szkolić?

 
PDF Drukuj Email
Forum Stolarki VIP 2016
NOWOŚCI - Szkolenia


Już wkrótce w dn. 25-26 sierpnia 2016 roku odbędzie się najważniejsze wydarzenie branżowe tego lata. Pomimo sezonu urlopowego koniunktura sprzyja, pracy jest mnóstwo, ale trzeba też znaleźć czas na inspirujące rozmowy wśród specjalistów.

 
PDF Drukuj Email
Kolejny Konwent Stolarki VIP
NOWOŚCI - Szkolenia

 Konwent Stolarkii VIP w Bochni, 11-12 grudnia 2015 roku. Serdecznie zapraszamy!

 
Drukuj Email
Pieniądze są u producenta- trzeba je tylko umieć wykorzystać
NOWOŚCI - Szkolenia

NOWA JAKOŚĆ ŻYCIA BIZNESOWEGO.
„Współpraca z nowym partnerem usprawniła nasz biznes. Nadała mu nowej jakości i właściwych kierunków”.O partnerstwie z firmą EUROCOLOR, oczekiwaniach względem współpracy, największym zaskoczeniu i zmianie w podejściu klientów porozmawialiśmy z Panią Ewą Kida, która razem z mężem od 1,5 roku prowadzi EUROSalon w Pabianicach.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey