OKIEM EKSPERTA
PDF Drukuj Email
Roto Patio Inowa - coś niesamowitego
Filmy

Okucia Roto zmieniają stolarkę na lepszą i bezpieczniejszą, szczególnie to rozwiązanie.


 
PDF Drukuj Email
Wiosenno-letnia wymiana okien
Porady techniczne

Jeszcze niedawno przygotowywaliśmy się na nadejście zimy i szczyt sezonu grzewczego, a już teraz za naszymi oknami ponownie zagościła słoneczna pogoda. Przełom wiosny i lata to dobry czas nie tylko na porządki, lecz również zmianę aranżacji pomieszczenia i prace remontowe. Jeśli podczas zimowych mrozów stara stolarka okienna nie spełniła właściwie swojej funkcji, dobrym rozwiązaniem może być jej wymiana na nowoczesne, energooszczędne wyroby.

 
PDF Drukuj Email
Fakro wręcza nagrody architektom z SARP
Marketing

23 maja w siedzibie Stowarzyszenia Architektów RP w Warszawie ogłoszono wyniki konkursu Nagroda Roku SARP 2017. Firma FAKRO po raz drugi została Mecenasem Konkursu Nagrody Roku SARP. Podczas obrad jury, polskiego producenta okien dachowych reprezentowała Małgorzata Respekta-Paszkiewicz (na zdjęciu po prawej), starszy specjalista ds. współpracy z architektami.

 
PDF Drukuj Email
MLTB w TVN Turbo
Marketing

W dniach 14 maja dziennikarze stacji TVN Turbo odwiedzili Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej sp. z o.o. Program realizowany w różnych lokalizacjach pokazuje przekrój możliwości badawczych laboratorium. Badanie okien i drzwi w laboratorium, badania u producenta oraz badania poligonowe na oknie zamontowanym w budynku.
Efekty wykonanych zdjęć zobaczymy w programie "Polak potrafi", którego premiera odbędzie się 27 maja 2018 (niedziela) o godzinie 09:45 na antenie TVN Turbo.

 
PDF Drukuj Email
Akademia RREHAU zaczyna now sezon
Marketing

Akademia REHAU 2018 – rozpoczynamy nowy sezon warsztatów i szkoleń

Wiedza i doświadczenie pracowników, ich kompetencje, umiejętność budowania relacji z klientem – to bezcenne zasoby. Na rynku jest wiele firm podobnych do siebie, oferujących podobne produkty i usługi, ale ludzie pracujący w nich są niepowtarzalni. Dlatego warto zadbać, by systematycznie rozwijali swoje umiejętności
i efektywnie pracowali na korzyść firmy i klienta.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey