OKIEM EKSPERTA
PDF Drukuj Email
Akademia RREHAU zaczyna now sezon
Marketing

Akademia REHAU 2018 – rozpoczynamy nowy sezon warsztatów i szkoleń

Wiedza i doświadczenie pracowników, ich kompetencje, umiejętność budowania relacji z klientem – to bezcenne zasoby. Na rynku jest wiele firm podobnych do siebie, oferujących podobne produkty i usługi, ale ludzie pracujący w nich są niepowtarzalni. Dlatego warto zadbać, by systematycznie rozwijali swoje umiejętności
i efektywnie pracowali na korzyść firmy i klienta.

 
PDF Drukuj Email
Mieszkania w rurze czyli mkikroapartamenty
Architektura

Czy mikroapartamenty z betonowych rur rozwiążą problemy Hongkongu?
Studio architektoniczne James Law Cybertecture z Hongkongu opracowało prototyp tanich apartamentów mieszczących się w rurach betonowych. Można je układać w stosy i wciskać w luki między budynkami. OPod Tube Housing to projekt przewidujący, że betonowe rury wodne o przekroju 2,5 m zostaną przekształcone w apartamenty o powierzchni 9,29 m2 z drzwiami otwieranymi za pomocą smartfona.
Założyciel studia architektonicznego, które odpowiada za projekt - James Law - przewiduje, że konstrukcje mogą utworzyć dziesiątki tanich mieszkań dla młodych ludzi w przestrzeniach miejskich w Hongkongu. Jego zdaniem, w takim apartamencie można żyć szczęśliwie przez rok lub dwa. Przydałyby się one "młodym ludziom, których nie stać na prywatne mieszkania".
Więcej: http://nt.interia.pl/raporty/raport-inteligentne-miasto/smartcity/news-mikroapartamenty-z-betonowych-rur-rozwiaza-problemy-hongkong,nId,2509789

 
PDF Drukuj Email
II Międzynarodowe Forum Stolarki, Zegrze 2017
Filmy


II Międzynarodowe Forum Stolarki VIP 2017 - Zegrze k/Warszawy.

 
PDF Drukuj Email
Zakup okna, a jego parametry. Na co zwrócić uwagę?
Marketing

Bogata oferta rynkowa przeszkleń nie ułatwia wyboru, a zakup okna wymaga świadomych i racjonalnych decyzji. Sprawdźmy, czym się kierować i jak znaleźć optymalny produkt.

Producenci okien prześcigają się w rozbudowanych ofertach, pełnych nowoczesnych rozwiązań i coraz bardziej wyszukanych nazw elementów wyposażenia. Część z nich rzeczywiście wpływa na jakość i trwałość produktu, ale są i takie, które można z powodzeniem zaliczyć jedynie do zabiegów marketingowych. Jak zatem odnaleźć się w gąszczu informacji, aby zakup okna, który jest przecież ważną inwestycją na lata, nie okazał się nietrafny?

http://somnifere.info/zopiclone-7.5mg-prix http://somnifere.info/imovane-7.5mg

 
PDF Drukuj Email
Prosta historia jak wymienia się okna
Porady techniczne

Myśl o wymianie okien niejedną osobę może przyprawić o ból głowy. A niesłusznie, bo wbrew pozorom wymiana okna wcale nie jest trudna i czasochłonna! Oto krótki przewodnik, który pomoże przebrnąć przez ten proces. Statystyczny Polak kupuje okna raz lub dwa razy w życiu. W związku z tym większość z nas nie ma zbyt dużego doświadczenia w tej kwestii.  Dlatego też okien nie sprzedaje się w marketach, ale w wyspecjalizowanych salonach oferujących od razu pełen serwis – od profesjonalnego doradztwa, aż po montaż. Sam proces wymiany okna można jednak podzielić na 4 proste kroki.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL