Fundusze Europejskie
PDF Drukuj Email
Branżowy Program Promocji Eksportu
OKIEM EKSPERTA - Fundusze Europejskie

Wsparcie przedsiębiorców w ramach Branżowego programu promocji

Program podzielony został na trzy Komponenty: A, B i C.  Komponenty A i B są ściśle powiązane z Branżowym Programem Promocji (BPP. Komponent C realizowany jest bezpośrednio przez Ministerstwo Gospodarki i ma na celu wypromowanie polskiej gospodarki. Jako branża nie mamy wpływu na to w jaki sposób i na jakich zasadach będzie on realizowany. Aby być uczestnikiem BPP (Branżowego Programu Promocji), każda z firm ma obowiązek uczestniczenia w 50% wszystkich zdarzeń zawartych w Komponencie A ( ilościowo, a nie wartościowo). Firmy, które wezmą udział w 50% zdarzeń, pokrywają 100% kosztów uczestnictwa i mogą liczyć na 75% zwrotu kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 300 000 Euro w przeciągu ostatnich 3 lat. Komponent B realizowany jest ze środków Ministerstwa Gospodarki i nie obciąża finansowo uczestników BPP.

 
PDF Drukuj Email
Wsparcie do 200 tys. złotych dla MŚP
OKIEM EKSPERTA - Fundusze Europejskie

Rusza kolejna runda Działania 6.1 Paszport do eksportu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Jest to system wsparcia przeznaczony dla sektora mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, które są zainteresowane nawiązaniem kontaktów handlowych z zagranicznymi kontrahentami.

Wpisany przez Administrator
niedziela, 06 lutego 2011 00:00
 
PDF Drukuj Email
Czat na żywo z Ekspertem 14.12.2010
OKIEM EKSPERTA - Fundusze Europejskie

 

14 grudnia (wtorek) w godzinach 12-14 odbył się Czat na żywo z ekspertem od Funduszy UE z Pani Heleną Cieśluk (na zdjęciu obok), Prezesem firmy Oppen Expo Global. Poruszane były następujące zagadnienia:
    Jakie dotacje są dostępne dla branży stolarki otworowej?
    Potencjał rynku UE dla polskich producentów stolarki otworowej.
    Prognozy zmian na rynku stolarki otworowej.
    Jak wybrać właściwy rynek eksportowy?

 
PDF Drukuj Email
Eksport może się bardzo opłacać
OKIEM EKSPERTA - Fundusze Europejskie
Jeśli należysz do sektora MŚP i wartość Twojego eksportu nie przekroczyła w ostatnim roku 30% sprzedaży ogółem, kwalifikujesz się do otrzymania...
 
PDF Drukuj Email
Paszport do eksportu
OKIEM EKSPERTA - Fundusze Europejskie
Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka przewiduje, że wsparcie na rozwój eksportu otrzyma 2000 przedsiębiorstw rocznie.
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey