PDF Drukuj Email
O nas czyli stolarkavip dla Państwa
OKIEM EKSPERTA - Inne

 

Stolarka VIP

informacja edukacja marketing

 

O NAS

 

Jesteśmy firmą, której działalność skupia się przede wszystkim na edukacji i promowaniu innowacyjnych rozwiązań i firm branży stolarki otworowej. Swoje zadanie traktujemy nadzwyczaj poważnie, dlatego też przy jego wykonywaniu korzystamy tylko ze sprawdzonych narzędzi. Dysponujemy kilkoma witrynami internetowymi, które skierowane są zarówno do branży jak i do konsumenta. Organizujemy specjalistyczne spotkania branżowe (Konwenty Stolarki, Szkolenia), na które zapraszamy ekspertów z rozmaitych dziedzin (prawo, marketing, obsługa klienta, eksportu, montaż, techniki motywacji). Staramy się dotrzeć do jak największej liczby osób, dlatego też spotkania odbywają się cyklicznie w różnych częściach Polski. Pobudzamy branżę do rozwoju poprzez weryfikowanie produktów i standardów jakości usług w branży stolarki – prowadzimy programy jakościowe w których wyróżniamy najlepszych (m.in. Rekomendowane Salony Stolarki, Ekskluzywna Stolarka VIP). Innymi słowy: edukujemy, promujemy, informujemy już od 10 lat.

EDUKACJA

Główną działalnością naszej firmy są dwudniowe spotkania branżowe skierowane do dilerów, producentów i montażystów stolarki otworowej. Mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie, ponieważ zanim rozpoczęliśmy Konwenty Stolarki, wcześniej prowadziliśmy jednodniowe szkolenia specjalistyczne. Dwudniowe Konwenty Stolarki (w takiej formie jak obecnie) organizujemy od 2013 roku. Do tej pory uczestniczyło w nich ok. 2200 osób z całego kraju. Najważniejszym celem tych spotkań jest edukacja branży i promocja innowacji. Konwenty mają charakter konferencyjno-targowy. Odbywają się prelekcje ekspertów (przedstawiciele instytutów badawczych, menadżerowie firm, goście zagraniczni, eksportu, prawnicy, specjaliści ds. marketingu, obsługi klienta, rekrutacji pracowników i wielu innych…) z możliwością zadania pytań przez audytorium. Każdy Konwent posiada także część praktyczną, podczas której można zobaczyć np. pokaz nowych technik montażowych, badania okien, testowanie komponentów, szkolenia sprzedażowe). Targi są w branży budowlanej bardzo popularne, ale nie tak skuteczne jak nasze spotkanie face to face z branżą stolarki. Nasze konferencje to wydarzenia bardziej złożone, natomiast korzystając z tego, że gromadzimy branżę chętnie dajemy możliwość wystawienia się paru firmom (najczęściej są to Patroni danego Konwentu), dzięki temu uczestnicy poznają nowe firmy i ich przedstawicieli, łatwo mogą nawiązać kontakt, który często owocuje nowymi transakcjami handlowymi. Odrębną gałęzią naszej działalności edukacyjnej jest pomoc prawna. We współpracy z prawnikami stworzyliśmy zestaw dokumentów (3 oddzielne katalogi) dotyczący podpisywania umów B2B i B2C.

Dodatkowo organizujemy szkolenia specjalistyczne dotyczące sprzedaży, montażu i obsługi klienta i eksportu dla branży stolarki otworowej. W tym zakresie współpracujemy z kilkoma renomowanymi firmami szkoleniowymi i tzw. wolnymi strzelcami, ale także sami aktywnie szkolimy w wybranych modułach szkoleniowych.

 JAKOŚĆ

Jako eksperci branży stolarki czujemy się pewnie rekomendując, oceniając i certyfikując osoby i firmy. Jesteśmy organizatorem kilku programów branżowych, które mają na celu podnoszenie standardów jakości w branży, docenienie starań najlepszych. Są to m.in.: Ekskluzywna Stolarka VIP (najlepsze produkty premium branży stolarki), Kobiety Branży Stolarki (najbardziej wpływowe i skuteczne panie), Najbardziej Innowacyjne Produkty, Rekomendowane Salony Stolarki (program skupiający najlepsze punkty sprzedaży stolarki w Polsce).

WITRYNY INTERNETOWE

 Za cel obraliśmy sobie także docieranie do klientów poprzez najbardziej popularne medium, jakim jest Internet. Portal Stolarka VIP (www.stolarkavip.pl) to portal stricte branżowy. Zamieszczamy tam nowości produktowe, ciekawostki marketingowe, artykuły o tematyce gospodarczej, wywiady z przedstawicielami firm. Stolarka VIP gromadzi także galerię i sprawozdania z organizowanych przez nas wydarzeń. Portal www.salonystolarki.pl jest poświęcony programowi Rekomendowane Salony Stolarki i nakierowany na konsumenta, który znajdzie tam wskazówki dotyczące wyboru i użytkowania stolarki, a także najnowocześniejszych rozwiązań. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku: www.facebook.com/stolarkavip

www.stolarkavip.pl  - www.salonystolarki.pl - www.facebook.com/stolarkavip

INNOWACJA

Dlaczego nasza działalność jest istotna, innowacyjna i kompleksowa? Jesteśmy prężnie działającą firmą, która stara się szybko reagować na potrzeby branży. Dzięki naszym Konwentom mamy z nią ciągły, bezpośredni kontakt i wiemy jakie są jej oczekiwania. Stworzony przez nas program certyfikacji punktów sprzedaży stolarki otworowej czy wyróżniania Kobiet Branży Stolarki jest ewenementem na skalę europejską. Promujemy innowację, ale sami także nie stoimy w miejscu: poddajemy się certyfikacji, eksperymentujemy z formułą naszych spotkań, aby je udoskonalić, tworzymy nowe inicjatywy i inspirujemy branżę, w tym także w zakresie podnoszenia kwalifikacji pracowników. Zapraszamy do wspólpracy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.