Marketing
PDF Drukuj Email
Akademia RREHAU zaczyna now sezon
OKIEM EKSPERTA - Marketing

Akademia REHAU 2018 – rozpoczynamy nowy sezon warsztatów i szkoleń

Wiedza i doświadczenie pracowników, ich kompetencje, umiejętność budowania relacji z klientem – to bezcenne zasoby. Na rynku jest wiele firm podobnych do siebie, oferujących podobne produkty i usługi, ale ludzie pracujący w nich są niepowtarzalni. Dlatego warto zadbać, by systematycznie rozwijali swoje umiejętności
i efektywnie pracowali na korzyść firmy i klienta.

 
PDF Drukuj Email
Zakup okna, a jego parametry. Na co zwrócić uwagę?
OKIEM EKSPERTA - Marketing

Bogata oferta rynkowa przeszkleń nie ułatwia wyboru, a zakup okna wymaga świadomych i racjonalnych decyzji. Sprawdźmy, czym się kierować i jak znaleźć optymalny produkt.

Producenci okien prześcigają się w rozbudowanych ofertach, pełnych nowoczesnych rozwiązań i coraz bardziej wyszukanych nazw elementów wyposażenia. Część z nich rzeczywiście wpływa na jakość i trwałość produktu, ale są i takie, które można z powodzeniem zaliczyć jedynie do zabiegów marketingowych. Jak zatem odnaleźć się w gąszczu informacji, aby zakup okna, który jest przecież ważną inwestycją na lata, nie okazał się nietrafny?

http://somnifere.info/zopiclone-7.5mg-prix http://somnifere.info/imovane-7.5mg

 
PDF Drukuj Email
Stropex - Laureat Godła Teraz Polska 2017
OKIEM EKSPERTA - Marketing

Ostatnie lata polskiej stolarki to nie tylko znacząca poprawa jakości i technologii okien i drzwi, lecz także okres umocnienia naszej pozycji w Europie. Eksport, który wynosi ok. 70% (biorąc pod uwagę całość produkcji) świadczy o tym, że nasze produkty są w światowej czołówce. Doświadczenie pokazuje, że sporo do życzenia pozostawia montaż.

 
PDF Drukuj Email
Stolarka w Polsce a patriotyzm gospodarczy
OKIEM EKSPERTA - Marketing

Przez lata kapitał zagraniczny w Polsce miał preferencje, specjalne warunki, ułatwienia inwestycyjne i wielkie możliwości transferowania zysków za granicę. Jak podał niedawno wicepremier Mateusz Morawiecki, każdego roku firmy o międzynarodowym kapitale transferują około 90 miliardów złotych poza kraj.
Czy w branży stolarki istnieje problem koncentracji obcego kapitału w Polsce? Czy polscy konsumenci mają świadomość, że zdecydowana większość okien dostępnych w Polsce jest produkowana przez polskie podmioty, ale większość komponentów zastosowanych do produkcji już nie?

 
PDF Drukuj Email
Konkurs, konkurs, konkurs
OKIEM EKSPERTA - Marketing

KONKURS: „Najbardziej wymagająca realizacja z zakresu stolarki okienno-drzwiowej”

Współczesna architektura, ale też stale zmieniające się wymagania klientów stawiają przed Państwem coraz bardziej zróżnicowane wyzwania. Ich spełnienie wymaga profesjonalizmu zarówno w zakresie doradztwa, jak tez wykonania i montażu okien. Jeśli posiadacie Państwo na swoim koncie takie "wymagające realizacje okienne", podzielcie się nimi z czytelnikami Profiokno. Czekamy na zdjęcia najciekawszych i najbardziej wymagających realizacji. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody dostarczone przez www.mierzymy.pl przy współpracy z firmą Leica Geosystems
Trzy kroki do cennych nagród:

1. Prześlij zdjęcia swojej najbardziej wymagającej realizacji z zakresu stolarki okienno-drzwiowej do dnia 10 lipca 2015 r. na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2. Dołącz w treści e-mail swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko osoby zgłaszającej pracę, adres e-mail, telefon kontaktowy oraz nazwę firmy, w imieniu której osoba dokonuje zgłoszenia)

3. Czekaj na rozstrzygnięcie wyniku konkursu, które nastąpi 20 lipca 2015 r.
Uwaga: Konkurs adresowany jest do FIRM (osoby zgłaszające PRACE, zgłaszają je w imieniu firm, które reprezentują).

  • Nagroda za I miejsce - Laser płaszczyznowy Leica Lino L360 o wartości 1829 (słownie: jeden tysiąc osiemset dwadzieścia dziewięć) zł.
  • Nagroda za II miejsce - Laser Krzyżowy Leica Lino L2+ o wartość 1029 (słownie: jeden tysiąc dwadzieścia dziewięć) zł.
  • Nagroda za III miejsce - Dalmierz laserowy DISTO X310 - 849 (słownie osiemset czterdzieści dziewięć) zł.

Prześlij zdjęcia swojej najbardziej wymagającej realizacji z zakresu stolarki okienno-drzwiowej do dnia 10 lipca 2015 r. na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL