PDF Drukuj Email
Stropex - Laureat Godła Teraz Polska 2017
OKIEM EKSPERTA - Marketing

Ostatnie lata polskiej stolarki to nie tylko znacząca poprawa jakości i technologii okien i drzwi, lecz także okres umocnienia naszej pozycji w Europie. Eksport, który wynosi ok. 70% (biorąc pod uwagę całość produkcji) świadczy o tym, że nasze produkty są w światowej czołówce. Doświadczenie pokazuje, że sporo do życzenia pozostawia montaż. Pomimo tego, że technologia ciepłego montażu na Zachodzie jest codziennością, to w Polsce nie jest on jeszcze powszechny. Jednak warto zaznaczyć, że profesjonaliści podążają za innowacją i wdrażają najnowsze techniki. A za taką z pewnością należy uznać system Stropex EMO – Energooszczędny Montaż Okna.

Jedyny taki w Europie
Technologia firmy Stropex z Pleszewa jest innowacyjną koncepcją, która gwarantuje szczelne okna i montaż wysokiej jakości. EMO to jedyny w Polsce i jedyny w Europie certyfikowany ciepły system montażowy. Polega on na zamontowaniu okna w termoizolacyjnej ramie, która zdecydowanie wpływa na podwyższenie parametrów izolacyjnych połączenia okna ze ścianą. Okno przylega do muru podokiennego na całej szerokości. Jednocześnie zapewniona jest kompensacja naprężeń wynikająca ze zmiennych warunków klimatycznych, nasłonecznienia itp. Dzięki systemowi Stropex unikniemy mostków termicznych, pękaniu styków glifów z ramami okien oraz zawilgocenia i pleśni w otworze okiennym. Montaż ramy z oknem jest możliwy poza budową i dzięki temu można realizować go przez cały rok. System EMO dzielimy na: zestaw listwowy „termo-PROFIL”, zestaw listwowo-ramowy i zestaw ramowy. Jest to rozwiązanie dedykowane domom energooszczędnym, a przy spełnieniu określonych wymagań także domom pasywnym.


System Stropex EMO w pigułce:
Gwarancja na system EMO :
25 lat
Aprobaty techniczne:
AT-15-9681/2016, AT-15-9629/2016, ITB-KOT-2017/0019

Nagrody:
Ekskluzywna Stolarka VIP 2015/2016
Złotym Medal na targach BUDMA 2017
Złoty Medal na targach BUDMA 2017 – wybór konsumentów
Polskie Godło Promocyjne Teraz Polska 2017

Jeśli chcą Państwo zastosować najlepszy montaż energooszczędny w Polsce to zapraszamy na stronę internetową www.stropex.pl oraz do bezpośredniego kontaktu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Dla architektów dostępny jest program ułatwiający projektowanie otworów okiennych w kontekście zastosowania jedynego systemu montażowego z aprobatą techniczną ITB.

 
Daryl Williams Jersey