LOGOWANIE

NEWSLETTER

Nazwa:

Email:

Porady techniczne
PDF Drukuj Email
Energooszczędny Montaż Okien – przyszłość montażu
OKIEM EKSPERTA - Porady techniczne

Dążymy do tego żeby nasze domy były ciepłe, szczelne, a więc posiadały dobrze zamontowaną stolarkę otworową. Jak tego dokonać? Propozycji na rynku montażowym jest coraz więcej, nie wszystkie jednak reprezentują sobą najwyższą jakość. Warto przyjrzeć się EMO - nowatorskiemu rozwiązaniu firmy Stropex.

 
PDF Drukuj Email
Piana, taśma czyli co to jest ciepły montaż
OKIEM EKSPERTA - Porady techniczne

Przyjemne ciepło dzięki taśmom
W kontekście prac budowlano-remontowych taśmy kojarzą się zazwyczaj z wyrobami malarskimi służącymi do „odcięcia” różnych kolorów przy nakładaniu farby na ściany i sufity, bądź produktami stanowiącymi alternatywę dla kleju. Tymczasem, w nowoczesnych technikach montażu stolarki okiennej specjalne taśmy wykorzystywane są do uszczelnienia połączenia okno-mur, chronią je przed niekontrolowanym przepływem powietrza oraz zawilgoceniem. Warto je zaprosić do swojego domu.

 
PDF Drukuj Email
Montaż warstwowy okiem językiem korzyści
OKIEM EKSPERTA - Porady techniczne

Montaż warstwowy stolarki budowlanej daje inwestorom wiele korzyści. Nie wszyscy jednak są  ich w pełni świadomi. Ze względu na specjalistyczny język i wysoki poziom techniczny, fachowa wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań montażowych dla przeciętnych  odbiorców może okazać się często zbyt skomplikowana. Dlatego też przed monterami stolarki budowlanej stoi zadanie przekazania im niezbędnych informacji i wyjaśnienia w przystępny sposób profitów płynących z prawidłowej instalacji okien, drzwi oraz innych wyrobów stolarki.

 
PDF Drukuj Email
5 elementów zapewniających komfortowe wietrzenie w domu
OKIEM EKSPERTA - Porady techniczne

Na nasze samopoczucie wpływ ma otoczenie, w jakim przebywamy, a trudno  o bliższe niż własny dom. Powinniśmy więc zadbać, by zawsze było w nim świeże powietrze. Ułatwią nam to okucia okienne Roto. W domu spędzamy połowę życia, więc to, jak mieszkamy, wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i zdrowie. Wszyscy bez wyjątku potrzebujemy świeżego powietrza, a nie doceniamy go, ponieważ przyzwyczailiśmy się, że jest zawsze. Jesteśmy też nieświadomi jego wpływu na utrzymanie komfortowej temperatury.

 
Drukuj Email
Po 10 Konwencie w Zegrzu
OKIEM EKSPERTA - Porady techniczne

X-ty Konwent już za nami a kolejny za pasem.

W ostatnich dniach sierpnia 2015r miało miejsce wyjątkowe wydarzenie w branży stolarki otworowej. W hotelu 500 nad Zalewem Zegrzyńskim Stolarka VIP i GEC Consulting zorganizowali jubileuszowy X-ty  Konwent Stolarki pod hasłem „Eksport Stolarki lokomotywą branży – korzyści i zagrożenia. Prawo, innowacja, marketing”.  W ciągu kilku ostatnich lat polska stała się światową potęgą w branży  stolarki okiennej i drzwiowej. I to nie tylko pod względem ilości i wartości eksportu, ale i nowatorskich rozwiązań technologicznych. To również  najbardziej perspektywiczny i najszybciej  rozwijający się z obszarów krajowej gospodarki. Jest to również jedna z naszych specjalności eksportowych.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL