LOGOWANIE

NEWSLETTER

Nazwa:

Email:

Fakty
PDF Drukuj Email
Laureaci Konkursu VIP 2016/2017
PREZENTACJE / WYWIADY - Fakty

Ekskluzywna Stolarka VIP 2016/2017 - film

 
Drukuj Email
Grupa Oknoplast zmienia salony
PREZENTACJE / WYWIADY - Fakty

Grupa OKNOPLAST rusza z nową odsłoną autorskich salonów w całej Europie

Do końca 2016 roku w firmie Oknoplast w trosce o najwyższy komfort obsługi swoich klientów przeprowadzi rebranding autorskich salonów na terenie całej Europy. Do tej pory firma wprowadziła zmiany w 100 polskich punktach sprzedaży i chce kontynuować rebranding również na innych rynkach, m.in. we Francji i Włoszech.

 
PDF Drukuj Email
Produkty, które są gorące, a firma rośnie
PREZENTACJE / WYWIADY - Fakty

Gościmy dzisiaj w firmie, która już osiągnęła duży sukces w branży stolarki, perspektywy rozwoju są również bardzo obiecujące. To firma Klinar z Kaszub, z pięknych Kartuz, rozmawiamy z właścicielem firmy Panem Maciejem Krawczykiem (na zdjęciu poniżej)
GC. Jak powstała firma KLINAR? Skąd pomysł żeby zająć się parapetami i kształtkami, a nie np. samymi oknami?
MK. Można powiedzieć, że firma Klinar powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Jak wiadomo firm okiennych produkujących coraz lepsze okna jest dużo, natomiast temat montażu tych coraz lepszych okien nadal był w czasach średniowiecza.

 
PDF Drukuj Email
Rekomendowane i rozwojowe – nowi patroni i nowe salony
PREZENTACJE / WYWIADY - Fakty

Program Rekomendowane Salony Stolarki prężnie się rozwija. W 2016r. do grona najlepszych punktów sprzedaży dołączyło już 18 salonów. A będzie ich coraz więcej. Czasy się zmieniły. Żeby skutecznie sprzedać, nie wystarczy mieć dobrego produktu czy niskich cen. Świadomy klient zwraca uwagę na wizerunek firmy, na pozycję marki w branży. Zwraca też uwagę na certyfikaty, rekomendacje. Doskonale wiedzą o tym firmy pewne swojej pozycji, laureaci II edycji Rekomendowanych Salonów Stolarki w 2016r. Należą do nich:

 
PDF Drukuj Email
Targi Budownictwa w Rzeszowie i firma Bemares
PREZENTACJE / WYWIADY - Fakty

Z roku na rok Targi Budownictwa w Rzeszowie skupiają coraz więcej uczestników. Tegoroczna edycja przyciągnęła aż 15 tys. zwiedzających, chyba nikogo nie dziwi taki wynik, biorąc pod uwagę to, że jest to największe tego typu wydarzenie na Podkarpaciu. Odbyło się ono 8-10 kwietnia 2016r. Na targach wystawiało się ok. 300 wystawców. Wśród nich znalazła się jedna z najbardziej znanych na Rzeszowszczyźnie firm, czyli Bema – Res. Na stoisku firmy Bema – Res można było znaleźć okna i drzwi INTERNORM, okno HENSFORT Energy na innowacyjnej grafitowej bazie, drzwi CAL, żaluzje fasadowe SELT, automatykę TOUSEK, bramę segmentową boczną NORMSTAHL (robiła furorę), schody i balustrady SERVITEC oraz inteligentne sterowanie domem I-TEC.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL