Inne
PDF Drukuj Email
Piszczek w barwach Krispolu
PREZENTACJE / WYWIADY - Inne

Krispol, czołowy producent bram, okien i rolet, zaprezentował postać Ambasadora marki. Został nim Łukasz Piszczek, jeden z najwybitniejszych piłkarzy i Reprezentant Polski. Na zdjęciu obok: Łukasz Piszczek i Dyr. Grzegorz Ratajczak
Firma przedstawiła postać nowego Ambasadora na konferencji specjalnej, która odbyła się w piątek 3 czerwca z udziałem kluczowych Partnerów Handlowych firmy. Jako Ambasador marki, Łukasz Piszczek będzie wspierał długofalową kampanię promocyjną prowadzoną pod hasłem „KRISPOL – gwarancja spokoju”. Celem kampanii jest umocnienie wizerunku firmy jako dostawcy najwyższej jakości, kompleksowych rozwiązań dla domu.

 
PDF Drukuj Email
Nowa i nowoczesna strona www firmy Effector
PREZENTACJE / WYWIADY - Inne

Na początku marca br. została uruchomiona nowa strona internetowa firmy EFFECTOR. Jest przejrzysta i przyjazna, ma czytelny układ treści i intuicyjną nawigację. W prosty i atrakcyjny sposób prezentuje szeroką ofertę producenta. Od marca br. działa nowa strona internetowa firmy Effector. Wpisując adres www.effector.com.pl  znajdziemy się na witrynie świętokrzyskiego producenta.Strona oparta jest na innowacyjnym systemie CMS z modułem ’katalog produktów’, dzięki czemu ułatwiono dostęp do pełnej oferty, a edycja wybranych informacji jest szybka i prosta.Elementy animowane zostały wykonane w taki sposób, żeby zagwarantować  ich poprawne wyświetlanie wszystkim internautom.  Z poziomu jednego systemu możliwe jest zarządzanie katalogiem produktów, wielofunkcyjną biblioteką, a także dodawanie wersji językowych, artykułów, stron informacyjnych oraz tworzenie galerii zdjęć.

 
PDF Drukuj Email
Muszynianka Fakro na topie
PREZENTACJE / WYWIADY - Inne

Puchar CEV dla drużyny Bank BPS FAKRO Muszyna - historyczny sukces polskiego zespołu.

 
PDF Drukuj Email
Nowa fabryka Pilkington Automotive w Chmielowie rozpoczęła produkcję
PREZENTACJE / WYWIADY - Inne

W Chmielowie oficjalnie otwarto nowy zakład szyb samochodowych Pilkington Automotive Poland. To pierwsza fabryka NSG Group w Polsce, w której produkowane będą także szyby do samochodów ciężarowych.
14 września 2012 r. w Chmielowie odbyło się uroczyste otwarcie nowego zakładu produkcyjnego szyb samochodowych Pilkington Automotive Poland – spółki należącej do japońskiego koncernu NSG Group. Wraz z otwarciem w fabryce ruszyła produkcja szyb samochodowych przednich dla marek General Motors, Ford, Volkswagen, Fiat, a także szyb do samochodów ciężarowych. Fabryka w Chmielowie to drugi, obok Sandomierza, zakład Pilkington Automotive Poland w Polsce. Została uruchomiona w rok od wmurowania kamienia węgielnego pod jej budowę.

 
PDF Drukuj Email
Jedyna taka szansa dla naszej branży
PREZENTACJE / WYWIADY - Inne

Na zdjęciu Pani Prezes Elżbieta Tęsna

Wywiad branżowego portalu stolarkavip.pl. Dzisiaj gościmy w firmie ELTAR i rozmawiamy z Prezesem tej firmy , Panią Elżbietą Tęsną.

Grzegorz Cendrowski (G.C.) Jak długo działa i czym zajmuje się firma Eltar?
Elżbieta Tęsna(E.T.) ELTAR jest firmą wystawienniczą z ponad 17–letnim doświadczeniem, zajmujemy się organizacją udziału polskich firm w targach w kraju i za granicą, organizujemy misje gospodarcze i konferencje. Oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę: od zamawiania powierzchni wystawienniczej i usług technicznych po projektowanie i zabudowę stoisk targowych "pod klucz", a także pomoc w transporcie i spedycji eksponatów, obsługę logistyczną i doradztwo.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Daryl Williams Jersey