Ludzie
PDF Drukuj Email
Natura górą - okna Hohensee
PREZENTACJE / WYWIADY - Ludzie

Grzegorz Cendrowski: Mamy przyjemność rozmawiać dzisiaj z Panem Leszkiem Hohensee, współwłaścicielem firmy Hohensee Gede. To firma z bardzo długimi tradycjami, ale i nowym partnerem strategicznym. Jak długo istnieje i w czym się specjalizuje się obecnie? Wiadomo, że produkujecie Państwo wysokiej jakości okna i drzwi z drewna, ale jakiego typu są to okna?
Leszek Hohensee (na zdjęciu): Firma powstała w 1905 roku, obecnie pracuje w niej już czwarte pokolenie rodziny Hohensee, ze względu na nowego partnera strategicznego pod firmą GEDE Sp. z o.o. Mój dziadek Jan Karaśkiewicz produkował szeroki asortyment wyrobów z drewna, dzisiaj specjalizujemy się w oknach i drzwiach zewnętrznych. Obecnie produkujemy naprawdę wiele produktów: począwszy od okien przeznaczonych na rynek deweloperski jak i okien przeznaczonych dla klientów indywidualnych.

 
Drukuj Email
Maeda - mała, wielka firma w branży stolarki
PREZENTACJE / WYWIADY - Ludzie

Gościmy dzisiaj w firmie wyjątkowej – Mini Żurawie/MAEDA, rozmawiamy z Panem Pawłem Michalczewskim – właścicielem firmy (na zdjęciu poniżej).
Grzegorz Cendrowski(G.C.): Dzień dobry Panie Pawle. Mini Żurawie i MAEDA, jak to się zaczęło i co było pierwsze?
Paweł Michalczewski(P.M.): Pierwsze były duże dźwigi. Był to rok 2007, gdy dolar kosztował 2,30-2,40 zł, więc sprzyjało to zakupom „za oceanem”. W firmie rodzinnej, w której akurat pracowałem, zaszła potrzeba wynajęcia takiego dźwigu na potrzeby budowy hotelu pracowniczego w Warszawie na Żeraniu.

 
PDF Drukuj Email
Kobiety Branży Stolarki
PREZENTACJE / WYWIADY - Ludzie

Poniżej przedstawiamy Państwu 5 Laureatek w programie "Kobiety Branży Stolarki" 2016. Panie te zostały wybrane wśród kilkudziesięciu kandydatek, które wyraziły zgodę na udział w programie. Początek nowego roku to dobry czas na dokonanie podsumowań i wyróżnień, tym bardziej, że wbrew powszechnie panującej opinii rola kobiet w naszej branży jest ogromna i powinna być stosownie doceniana. Nie jest to w żadnym wypadku kurtuazja, lecz są to fakty.

 
PDF Drukuj Email
To jest prawdziwy VIP - firma z klasą
PREZENTACJE / WYWIADY - Ludzie

Gościmy w fabryce firmy RK Aluminium w Bielsku-Białej i rozmawiamy z właścicielem firmy Panem Robertem Karaskiem (R.K.). Wywiad przeprowadza Grzegorz Cendrowski z platformy informacyjnej Stolarkavip.
GC. Jak długo działa Pana firma i w czym się specjalizuje?
R.K. Firma RK Aluminium działa od 2011 roku i specjalizuje się w produkcji drzwi aluminiowych. Firma zajmuje się głównie produkcją ekskluzywnych drzwi o wysokiej izolacji termicznej, która oznacza zmniejszone koszty energii oraz wykorzystanie zdobyczy techniki w tej dziedzinie.

 
PDF Drukuj Email
Wywiad z Dyrektorem Generalnym
PREZENTACJE / WYWIADY - Ludzie

Gościmy w firmie Petecki, a konkretnie w jednym z zakładów produkcyjnych firmy w miejscowości Chrapczew. Mamy przyjemność rozmawiać z Panem Grzegorzem Sałkiem (na zdjęciu obok) - Dyrektorem Generalnym firmy Petecki.
GC. Firma Petecki to bardzo znana i uznana firma, chociaż ciągle naszym zdaniem zbyt mało aktywna na polskim rynku przynajmniej z punktu widzenia PR i marketingu? Czy Pan się z tym zgadza?
G.S. Nasza aktywność marketingowa cały czas nabiera tępa. Jesteśmy świeżo po pierwszej kampanii wizerunkowej naszej grupy. Kampania odbyła się na przestrzeni maja i czerwca w mediach masowych tj. w telewizji ogólnopolskiej.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL