LOGOWANIE

NEWSLETTER

Nazwa:

Email:

Produkty
PDF Drukuj Email
Okna - nowa sieć, która może dużo zmienić
PREZENTACJE / WYWIADY - Produkty

OKNAALUMINIOWE.PL - nowa sieć sprzedaży w Polsce - wywiad

Grzegorz Cendrowski: Witam serdecznie. Rozmawiamy dzisiaj ze znaną i cenioną firmą Yawal, a konkretnie z panem… Witam, nazywam się Wojciech Wolnicki, jestem dyrektorem handlowym w firmie Yawal.

G.C.: Firma Yawal to tradycja i nowoczesność. Kiedy powstała firma i jaka jest jej obecna pozycja na polskim rynku?

 
PDF Drukuj Email
Okno – jak medal – ma dwie strony
PREZENTACJE / WYWIADY - Produkty

Wywiad z Grzegorzem Bułatem, Kierownikiem Technologii OKNOPLAST

Prolux to nowy hit w branży okiennej. Czym wyróżnia się na tle produktów konkurencji?

Prolux wprowadza nową jakość i nową definicję okna PVC. System ten wyróżnia przede wszystkim niższe o 1 cm skrzydło. Powoduje to, że we wszystkich typach konstrukcji okiennych, które jesteśmy w stanie wykonywać w tym systemie uzyskujemy efekt większej powierzchni szyby, a co za tym idzie mamy lepsze doświetlenie pomieszczeń. W przypadku konstrukcji systemu Prolux, ta właśnie cecha stanowi główną różnicę na tle konkurencji.

 
PDF Drukuj Email
Najnowocześniejsze produkty budowlane
PREZENTACJE / WYWIADY - Produkty

Wywiad z Panem Mariuszem Kołodziejem (na zdjęciu), Dyrektorem Handlowym firmy  Pilkington IGP. Wywiad przeprowadził Grzegorz Cendrowski.

Co Państwa wyróżnia na rynku?

Nasza firma specjalizuje się w produkcji szyb zespolonych oraz w szeroko rozumianym przetwórstwie szkła. Wyróżnia nas przede wszystkim jakość produktów, doskonała obsługa i sprawna logistyka.

 
PDF Drukuj Email
Technologie solarne z wykorzystaniem szkła w certyfikacji LEED
PREZENTACJE / WYWIADY - Produkty

Budynki wyposażone w instalacje pozyskujące energię ze źródeł odnawialnych nie tylko zapewniają użytkownikom niższe koszty eksploatacji, ale przede wszystkim są przyjazne dla środowiska naturalnego. Przy projektowaniu tego typu obiektów architekci i inwestorzy coraz częściej sięgają po nowoczesne technologie solarne z wykorzystaniem szkła. Takie rozwiązania przekładają się na wyższą ocenę „zielonych” budynków w systemie certyfikacji LEED.

 
Drukuj Email
Jakie piękne drzwi i takie automatyczne
PREZENTACJE / WYWIADY - Produkty

Ekologiczne drzwi automatyczne

Szybko zmieniające się otoczenie rynkowe i wymagania stawiane przez ekologię wymuszają na producentach nieustanne udoskonalanie swoich wyrobów. Mając to na względzie firma TORMAX opracowała nową rodzinę produktów pod nazwą iMotion. Grupa napędów iMotion została wyposażona w funkcję „standy”, która zapewnia minimalne zużycie energii elektrycznej w stanie spoczynku i automatyczną optymalizację zapotrzebowania na nią podczas użytkowania drzwi. Charakteryzuje je również szybka dynamika przesuwu skrzydeł, co minimalizuje utratę właściwej dla danego okresu temperatury w budynku. Aby sprostać wymogom ekologii, wszystkie nasze komponenty spełniają normę RoHs (rezygnacja z niebezpiecznych materiałów takich jak ołów, rtęć, szkodliwe związki chromu). Poza tym, około 96% komponentów nadaje się do recyklingu.

Więcej: http://www.tormax.pl/pl/1/produkty/tcomid_35_.html

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL