Produkty
PDF Drukuj Email
Innowacyjne rozwiazania branży stolarki budowlanej 2018
PREZENTACJE / WYWIADY - Produkty

W dniach 22-23 lutego odbył się XX Konwent Stolarki na Zamku w Gniewie organizowany przez StolarkaVIP, podczas którego poznaliśmy laureatów III edycji programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2018. W programie IRBS wyróżniamy te rozwiązania, które spełniają kryteria innowacyjności, ale często także wychodzą naprzeciw zmieniającym się czasom; informatyzacji, automatyzacji, intuicyjności działań i potrzebom rynku, klientów biznesowych i konsumentów – mówi Pan Grzegorz Cendrowski, organizator programu IRBS. Program Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki może być miarą innowacyjności naszej branży, ponieważ co roku wyróżniamy coraz więcej produktów, w tym roku Kapituła programu wyróżniła ich aż 20!

 
PDF Drukuj Email
Najlepsi z najlepszych w 2017
PREZENTACJE / WYWIADY - Produkty

Najlepsi z najlepszych na II Międzynarodowym Forum Stolarki

Nasze konferencje to przede wszystkim merytoryka, ciekawe i innowacyjne firmy, rzetelni eksperci i inspirujący, aktywni uczestnicy. To także okazja do wyróżnienia najlepszych firm w branży. Ze względu na swój prestiż II Międzynarodowe Forum sprzyjało takim praktykom – uhonorowaliśmy laureatów programów Rekomendowane Salony Okien i Drzwi (RSOiD) oraz Ekskluzywna Stolarka VIP.

RSOiD –   to salony na miarę XXI wieku

Stolarka otworowa rozwija się w niesamowitym tempie. Pojawia się coraz więcej innowacyjnych i ekskluzywnych produktów (o których później), specjalizuje się obsługa klienta. Progres w branży powinien iść w parze z modernizacją punktów sprzedaży. Nasz program stanowi dodatkowy bodziec i inspirację dla firm, które strategię swojej firmy traktują komplementarnie. Laureaci Rekomendowanych Salonów Okien i Drzwi to firmy, których salony są przestrzenne, logistycznie zaplanowane, posiadają doskonałą obsługę klienta i szeroki asortyment a także charakteryzują się dużym potencjałem. Podczas Forum w Zegrzu wyróżniliśmy 8 punktów sprzedaży, cześć z nich poddała się ponownej certyfikacji. Tytuł Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi nadaliśmy następującym firmom:

ART SEVEN Artur Kozimor z Gliwic

FHU Eltor Wojciech Wyrwich z Opola

NOVA BP z Legionowa

OKNOPOL z Niepołomic

OKNOTERM Tomasz Matulka

PERFECT HOUSE Amelia Meller

PETECKI P.P.H.U. IGNACY PETECKI

WW OKNA z Wrocławia


Produkty premium, czyli Ekskluzywna Stolarka VIP 2017

Rozwój w branży przełożył się bezpośrednio na wzrost świadomości klientów. Wiedza zaś idzie w parze z oczekiwaniami. Okna, drzwi i inne wyroby mają nie tylko po prostu być i sprawować najprostsze funkcje, lecz także dobrze wyglądać i służyć swoją szeroko pojętą funkcjonalnością. Takie są produkty wyróżniane w programie Ekskluzywna Stolarka VIP. To wyroby najwyższej jakości, dopracowane w każdym calu. Wyróżnienie uzyskały cztery produkty:

    1. Okno LuftHaus  firmy Solo - to innowacyjny system okien PCV. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, okna są dziesięć razy szczelniejsze, bezpieczne za sprawą krytych okuć RC1 i kontraktonów oraz energooszczędne. Montaż tych okien pozwala więc do minimum ograniczyć straty ciepła w budynku, zapewnia optymalne wyciszenie wnętrz oraz gwarantuje wygodę codziennego użytkowania i bezpieczeństwo. Linia produktów została rozbudowana o system LuftHaus Lux, którego bazę stanowi profil De Lux odpowiadający zapotrzebowaniu na okna o zaokrąglonych kształtach.2.      2. Okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect2 firmy Fakro, otwiera się szerzej niż w klasycznych rozwiązaniach. Skrzydło ma prawie o 30% większy zakres możliwości uchylenia skrzydła, co umożliwia jeszcze pełniejsze wykorzystanie stworzonej na poddaszu przestrzeni. To doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o komfort i doceniających piękny widok za oknem. Okno posiada dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła; uchylną oraz obrotową co zapewnia stabilność oraz zwiększone bezpieczeństwo użytkowania.

http://ukhealthcenteronline.com/modafinil-online http://ukhealthcenteronline.com/lorazepam-1mg3.    Drzwi przenoszono – przesuwne INNOVIEW HST-SKY – Innoview  firmy Fakro INNOVIEW HST-SKY to unikatowy produkt na rynku, w którym dzięki specjalnym rozwiązaniom technicznym, skrzydła stałe są szklone bez ramy. Takie rozwiązanie zwiększa pole widzenia, a granica między wnętrzem a otoczeniem wręcz zanika. Drzwi te posiadają wszystkie najnowsze rozwiązania zintegrowane w jednym produkcie, dając tym samym niespotykaną jakość i komfort obsługi. Mimo swoich gabarytów są niezwykle komfortowe w użytkowaniu, a olbrzymie przeszklenia wpuszczają do wnętrza jeszcze więcej promieni słonecznych.


4.    Drzwi aluminiowe CREO z obustronnym panelem nakładkowym firmy Wiśniowski to idealne rozwiązanie dla tych, dla których liczy się oryginalność oraz nieograniczone możliwości w doborze rozwiązań, dopasowanych do własnej wizji domu. Całą powierzchnię skrzydła drzwiowego, zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz, pokrywają najwyższej jakości blachy aluminiowe. Powierzchnia skrzydła jest zlicowana z powierzchnią ościeżnicy tworząc obustronnie spójną, elegancką powierzchnię. Dzięki specjalnemu wypełnieniu skrzydła i wysokiej jakości profilom aluminiowym, współczynnik przenikalności ciepła drzwi CREO wynosi od Ud = 0,8 W/m2K (dla drzwi referencyjnych o wymiarach 1400 x 2500 mm z panelem pełnym).

Coraz trudniej jest wyróżnić się nowym, innowacyjnym produktem na tle konkurencji i to nie tylko w Polsce, a jednak każdego roku znajdują się firmy i produkty które mamy przyjemność wyróżnić i nagrodzić. Wierzymy, że innowacyjność, oryginalność ale także wyjcie naprzeciw potrzebom rynku sprowokuj=kuje wiele nowych firm do stworzenia i opracowania nowych projektów. A teraz jeszcze raz gratulujemy laureatom i polecamy nagrodzone produkty i salony wymagającym konsumentom.

https://deutsche-apotheke.net/tamoxifen https://deutsche-apotheke.net/dapoxetin


 
PDF Drukuj Email
to co potrzebne, to co niezbędne, to co konieczne
PREZENTACJE / WYWIADY - Produkty

Grzegorz Cendrowski: Dzień dobry. Gościmy dzisiaj w pięknym Wolsztynie w firmie Jekko. Co prawda ostatnio trochę zalanym (śmiech), ale firma Jekko prosperuje całkiem dobrze. Czym dokładnie się zajmujecie i co macie do zaoferowania naszej branży – branży stolarki okienno-drzwiowej? Rozmawiamy z Panem Radosławem Szczęsnym, kierownikiem ds. sprzedaży.

 
PDF Drukuj Email
Okna - nowa sieć, która może dużo zmienić
PREZENTACJE / WYWIADY - Produkty

OKNAALUMINIOWE.PL - nowa sieć sprzedaży w Polsce - wywiad

Grzegorz Cendrowski: Witam serdecznie. Rozmawiamy dzisiaj ze znaną i cenioną firmą Yawal, a konkretnie z panem… Witam, nazywam się Wojciech Wolnicki, jestem dyrektorem handlowym w firmie Yawal.

G.C.: Firma Yawal to tradycja i nowoczesność. Kiedy powstała firma i jaka jest jej obecna pozycja na polskim rynku?

 
PDF Drukuj Email
Okno – jak medal – ma dwie strony
PREZENTACJE / WYWIADY - Produkty

Wywiad z Grzegorzem Bułatem, Kierownikiem Technologii OKNOPLAST

Prolux to nowy hit w branży okiennej. Czym wyróżnia się na tle produktów konkurencji?

Prolux wprowadza nową jakość i nową definicję okna PVC. System ten wyróżnia przede wszystkim niższe o 1 cm skrzydło. Powoduje to, że we wszystkich typach konstrukcji okiennych, które jesteśmy w stanie wykonywać w tym systemie uzyskujemy efekt większej powierzchni szyby, a co za tym idzie mamy lepsze doświetlenie pomieszczeń. W przypadku konstrukcji systemu Prolux, ta właśnie cecha stanowi główną różnicę na tle konkurencji.

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL