Get Adobe Flash player

LOGOWANIE

NEWSLETTER

Nazwa:

Email:

PDF Drukuj Email
Warunki rejestracji

Rejestrując się na naszym portalu wyrażam zgodą na następujące warunki użytkowania:

Deklaruję, ze jako zarejestrowany Użytkownik nie będę publikował (ła) (pisał) żadnych wypowiedzi o charakterze obyczajowym, obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających prawa osobowe i prawa autorskie.

Zgadzam się również na fakt, że Portal stolarkavip.pl ma prawo w każdej chwili wstrzymać ,usunąć lub w inny sposób zaingerować w treść nadsyłanych informacji. Wyrażam jednocześnie zgodę na zapisywanie i archiwizowanie dostarczonych informacji. Portal stolarkavip.pl nie ponosi odpowiedzialności za dostarczone informacje i ich treść.

Rejestracja na portalu „stolarkaVIP.pl  jest dobrowolna i oznacza, że wyrażam zgodę jako Użytkownik tego portalu na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie zawartych w formularzu zgłoszeniowym informacji przez portal stolarkaVIP.pl i jego Właściciela, w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. nr 133, poz. 883). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie wysyłanych okazjonalnie przez portal stolarkaVIP.pl drogą mailową: informacji handlowych, reklamowych i innych w postaci Newsletter’a.

Wpisany przez Administrator
sobota, 08 sierpnia 2009 15:09