Get Adobe Flash player

LOGOWANIE

NEWSLETTER

Nazwa:

Email:

PDF Drukuj Email
Oferta współpracy z portalem stolarkaVIP.pl

WARUNKI REKLAMY I PROMOCJI

REJESTRACJA FIRM - GRATIS. PRZY DOKONANIU WPISU DO KATALOGU FIRM, 2 ARTYKUŁY PROMOCYJNE - GRATS!

1. Artykuły specjalistyczne, sponsorowane, od 99 zł plus VAT za tydzień. Maksimum 5 różnych tematów, maksimum 3 firmy w każdym z wybranych tematów.

2. Moduły szkoleniowe lub prezentacje, od 99 zł plus VAT za tydzień. Maksimum 10 prezentacji, maksimum po jednej firmie w temacie (moduł szkoleniowy lub prezentacja).

3. Reklama na dużym górnym bannerze (Top Banner), strona główna, zakładki tematyczne lub całość, już od 99 zł plus VAT za tydzień. Maksimum 3 firmy w rotacji.

4. Reklama na dolnym bannerze (Footer Button), strona główna, zakładki tematyczne lub całość, od 99 zł plus VAT za tydzień. Maksimum 3 firmy w rotacji.

5. Reklama na małym bocznym bannerze (Side Banner), strona główna, zakładki tematyczne lub całość, od 99 zł plus VAT za tydzień. Maksimum 3 firmy w rotacji.

6. Pełna prezentacja firmy (4 elementy: artykuł, wywiad, galeria zdjęć, banner) od 399 zł plus VAT za tydzień. Maksimum 3 firmy w jednym czasie.

7. Patronat cyklu 3 artykułów tematycznych, od 999 zł plus VAT za cykl. Tylko jedna firma może być patronem cyklu. Cykl artykułów realizowany w ciągu 3 miesięcy.

8. Patronat Internetowego Czat’a, rozmowy z ekspertem za pomocą e-mail’a dla osób zarejestrowanych i zalogowanych, od 599 zł plus VAT za jedną sesję. Tylko jedna firma może być patronem w jednym „Czacie”.

9. Tapeta, strona główna, zakładki, lub całość, od 799 zł plus VAT za tydzień. Tylko jedna firma może być „na tapecie”.

10. Wpis do katalogu VIP: 199 zł plus VAT za rok - Wpis Premium (4 kategorie), 59 zł plus VAT - Wpis Standard(4 kategorie), za rok.

11. Galeria zdjęć, od 99 zł plus VAT za tydzień publikacji. Maksimum 3 galerie zdjęć na jedną firmę. Maksimum 15 zdjęć w galerii.

12. Promocje/Nowości i ich prezentacja, od 99 zł plus VAT za tydzień. Maksimum 5 różnych tematów, maksimum po 3 firmy w temacie.

13. Patroni zakładek tematycznych, od 199 zł plus VAT za tydzień. Maksimum 1 firma na zakładce.

14. Inne formy współpracy, do indywidualnej negocjacji.

UWAGA:
Maksymalny okres płatnej promocji, prezentacji, reklamy lub innej komercyjnej formy  współpracy nie może być dłuższy niż 3 miesiące w jednym ciągu (non-stop) dla jakiejkolwiek firmy. Wszystkie firmy, które uczestniczą w aktywnym tworzeniu portalu (Partner portalu), np. piszą artykuły (nie sponsorowane), regularnie przesyłają ciekawe wiadomości i zdjęcia do publikacji, wypowiadają się w ankietach i wywiadach (nie sponsorowanych), itp, otrzymują 20% rabatu na wszystkie rodzaje reklamy i pakiety promocyjne, liczonego od wynegocjowanej ostatecznej ceny do zapłaty.

Kontakt:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
GEC Consulting Grzegorz Cendrowski
tel. kom. 608 585 771